• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Cieszyn

 

Kadra

Nauczyciele HD zdobywają odpowiednie kwalifikacje dzięki specjalistycznym kursom organizowanym przez centralę w Tychach, oprócz wysokiej znajomości języka, mają predyspozycje do pracy z dziećmi, ponadto poszerzają swoją wiedzę na regularnie organizowanych kursach, seminariach i konferencjach.

Dyr. Katarzyna Kondziołka – nauczyciel HD od 1999 r, jeden z pierwszych 12 nauczycieli w Polsce, prowadzi placówki w Cieszynie, Ustroniu, Skoczowie, Jastrzębiu i okolicach. Doświadczony nauczyciel i pedagog, jej dewizą w pracy jest: przesłanie, że „szkoła powinna być miejscem najlepszej zabawy”

Anna Zahradnik  – Nauczycielka z dużym doświadczeniem językowym. Młoda, energiczna i z głową pełną fantastycznych pomysłów 🙂

Jarosław Badura –   Nauczyciel z dużym doświadczeniem językowym. Specjalista w nauce nastolatków  lubiany również wśród młodszych studentów. Kreatywny i zawsze uśmiechnięty 😉

Inni pracownicy Centrum:

Wioletta Michnik – sekretarka, pracuje w HD od 2017r, służy radą i pomocą, udziela fachowych porad rodzicom, informuje o płatnościach i systemie odrabiania zajęć. Uprzejma, dyspozycyjna i zawsze uśmiechnięta.

 
Call Now Button