• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Częstochowie

 

O nas

 

 

 

Szanowni Rodzice

Witamy na stronie internetowej Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English w Częstochowie. Nasza szkoła działa  od 1999 roku, kiedy to dyrektor Pani Iwona Fresel otrzymała licencję nauczyciela języka angielskiego metodą Helen Doron i rozpoczęła zajęcia z grupką 30 uczniów.

Na początku nasza siedziba znajdowała się przy ul. Józefa Sowińskiego. Dzięki prężnemu rozwojowi w niedługim czasie przenieśliśmy siedzibę naszej szkoły do budynku przy ul. Żwirki i Wigury 6/14. Obecnie dysponujemy czterema przestronnymi dobrze wyposażonymi salami wykładowymi, gdzie Wasze pociechy w komfortowych warunkach mogą kontynuować naukę języka angielskiego na wszystkich dziesięciu poziomach zaawansowania

od 3 miesiąca do 19 roku życia.

Zajęcia w Centrum Języka angielskiego Helen Doron English prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie naszych lektorów jest gwarantem najwyższego poziomu nauczania oraz doskonałego podejścia pedagogicznego do Waszych dzieci.

NASZA KADRA

 

 

IWONA  FRESEL 

 poprawka

 Dyrektor Cetrum Helen Doron w Częstochowie. 

Od 1999 r. jest licencjonowanym nauczycielem Helen Doron.

Od  2001 r. prowadzi szkołę języka angielskiego dla dzieci.

Jej wielką pasją jest język angielski, dlatego też od 20 lat 

z wielkim zaangażowaniem i z wielką chęcią naucza najmłodszych.

 Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję oraz uśmiech na twarzy.

 

 

LEKTORZY

Nasi nauczyciele to wykwalifikowana kadra uzyskująca międzynarodowe certyfikaty umożliwiające im nauczanie w Centrach Helen Doron English.

Nauczyciele w naszych Centrach muszą odbyć trwający ponad 180 godzin cykl szkoleń.

Kończą się one międzynarodowym egzaminem dającym certyfikat uprawniający do uczenia w Helen Doron English.

Nad całością szkoleń i jakością pracy czuwają wyselekcjonowani trenerzy specjalizujący się w szkoleniach nauczycielskich sieci Helen Doron na całym świecie.

 

PATRYCJA 

Moją przygodę z Helen Doron rozpoczęłam w  wieku 7 lat kiedy rodzice zapisali mnie na kurs języka angielskiego do Centrum Helen Doron w Częstochowie. Od tej pory angielski towarzyszył mi zawsze,a dzięki zajęciom w Helen Doron z łatwością używałam go w  różnych sytuacjach. Jako nauczyciel pracuję od 2017 roku. Praca z dziećmi , ich postępy w nauce i zadowolenie dają mi wiele satysfakcji.

 

 

 

 

 

ALEKSANDRA

Moją pasją jest język angielski, muzyka a przede wszystkim rozwój dzieci. Uwielbiam z nimi pracować i pomagać w odkrywaniu świata, dlatego praca w Helen Doron jest dla mnie przyjemnością i okazją do rozwoju osobistego.

 

 

 

 

 

 

EMILIA

Nauczanie jest moją pasją, nie wyobrażam sobie pracy w innym zawodzie niż nauczyciel.Przekazywanie wiedzy sprawia mi ogromną satysfakcję i radość. Wierzę, że każde dziecko ma w sobie potencjał a odkrywanie go razem to niezapomniane chwile. Praca z dziećmi jest dla mnie źródłem inspiracji. Poza pracą, uwielbiam tańczyć i podróżować po świecie.

 

 

 

 

 

KLAUDIA 

Klaudia-RubinJestem nauczycielem Helen Doron od 5 lat. Jako mama dwójki dzieci każdego dnia odkrywam jak łatwo i szybko uczą się dzieci gdy tylko stworzymy im do tego warunki. Dlatego też staram się, aby moje zajęcia były ciekawe i różnorodne, tak aby każdy wyniósł z nich jak najwięcej.

 
Call Now Button