X
 
 • Rola muzyki w Helen Doron English

  Muzyka jest niezbędna w nauce języka. Dlatego stanowi bazę każdego z kursów Helen Doron.

 • Radio Helen Doron

  Radio dla nastolatków. Świetna muzyka i ciekawe rozmowy - tylko po angielsku.

 • Zabawa ONLINE

  Uczniowie Helen Doron uwielbiają gry online. Uzupełniają naukę w domu.

 • First Words in English

  Dzieci w wieku od 2 do 5 lat uczą się swoich pierwszych słów w języku angielskim.

 

Dodatki

Uczenie się angielskiego online jest świetną zabawą

W szkołach Helen Doron uczenie nie ogranicza się tylko do zajęć. By pomóc naszym uczniom jeszcze lepiej poznać angielski, stworzyliśmy bogatą w gry, zabawy i inne ciekawe aktywności platformę multimedialną.

​​

Kangi Club to portal z grami online przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Uczniowie Helen Doron otrzymują hasło, dzięki któremu mają dostęp do pełnej zawartości Kangi Club. Dobrze się bawią, powtarzając słownictwo nauczane w czasie zajęć. Gości zapraszamy do strefy dostępnej bez hasła.
HDE-SongClub_logo1-April2014-a Helen Doron Song Club to nasz kanał na You Tube, gdzie dostępne są piosenki i filmiku po angielsku dla najmłodszych uczniów w wieku od 0 do 6 lat.
Teen Buzz to radio dla nastolatków. Młodzież z całego świata razem z radiem uczy się angielskiego. Dostępne również archiwum radia, konto na Instagramie, Twitterze i Facebooku.
FWF_Google-Play-App-buttonAvailable_on_the_App_Store First Words in English with Flupe to nasza pierwsza gra dostępna na smartfony i tablety. Stworzona z myślą o najmłodszych uczniach (2-5 lat). Idealna dla młodych umysłów i małych paluszków. Dostępna w i-Store oraz Google Play.
JwJ_logo-illus_Aug2014_a

HDE_RW_ad_A2_FEB15_b

Nowy kurs Helen Doron English dla dzieci w wieku 6-9 lat – “Jump with Joey” – jest jednym z pierwszych interaktywnych i multimedialnych kursów wykorzystujących osiągnięcia najnowszej technologii.
Dzięki „rzeczywistości rozszerzonej” dwu wymiarowe postacie stają się trójwymiarowe, poruszając się i mówiąc po angielsku. W domu tablet lub smartfon umożliwiają oglądanie w książeczkach magicznych stron.Helen Doron Read and Write to unikatowe, oryginalne oraz interaktywne książki, przeznaczone dla dzieci w wieku 3-6 lat do nauki czytania i pisania. Dzieci nabywają umiejętność czytania i pisania przy znikomej pomocy ze strony dorosłych, napędza je ciekawość i radość uczenia się.Aplikacje są dostępne w i-Store oraz Google Play
Nowość! Uczniowie Helen Doron mogą teraz słuchać anglojęzycznych materiałów i oglądać bajki po angielsku w internecie dzięki aplikacji Helen Doron Stream na Google Play lub online. Materiały będą wkrótce dostępne w i-Store.

 

 • “Mój syn Jacek (2 lata i 4 miesiące), który potrafi powiedzieć zaledwie parę słów po polsku, rozumie już coraz więcej wyrazów w języku angielskim. Uczy się ich w czasie zajęć.”

  Justyna Kolasińska, Warszawa, Polska
 • “Nauka w Helen Doron English jest zabawą, a metoda Helen Doron sprawia, że mój syn – Boss – uczy się angielskiego w naturalny sposób. Kiedy słuchamy anglojęzycznych materiałów Helen Doron w samochodzie, Boss zawsze śpiewa.”

  Saowanee Lurpromchai, Bangkok, Tajlandia