X
 
 

Dwujęzyczność dzięki metodzie Helen Doron English

Eduardo Carrancho z Lizbony ma dziewięć lat, a metodą Helen Doron uczy się odkąd skończył pięć. Eduardo ma starszą siostrę Beatriz, jego rodzice są ekonomistami.

Tata Eduardo mówi z duma o postępach syna: “Eduardo jest bardzo blisko, by być dwujęzycznym (w języku portugalskim i angielskim) i myślę, że ma szansę perfekcyjnie znać angielski dzięki metodzie Helen Doron. Mój syn świetnie się bawi na zajęciach, każda lekcja go interesuje, a jego angielski jest zdecydowanie lepszy niż kolegów, którzy nie chodzą na zajęcia do szkoły Helen Doron.”

Dlaczego rodzice Eduardo uważają, że wysoki poziom angielskiego jest tak ważny w przypadku ich syna? „Angielski jest i zawsze będzie językiem globalnym. Trzeba się go uczyć już od najmłodszych lat. Kiedy szukaliśmy odpowiedniej metody, zdecydowaliśmy się na metodę Helen Doron, ponieważ wydawała nam się bardziej naturalna niż inne.”

Dodatkowo tacie Eduardo podobają się nasze multimedialne aplikacje, szczególnie tzw. „rzeczywistość rozszerzona” dostępna wraz z kursami „Jump with Joey” i „More Jump with Joey”.

Pedro podkreśla, że zawsze poleca swoim znajomym metodę Helen Doron, ponieważ opiera się na “unikatowej metodologii, dzięki której nauka języka przychodzi z łatwością.”