• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Grodzisk Maz.

 

Kontakt

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO HELEN DORON GRODZISK MAZOWIECKI

Ul. Żydowska 17 lokal 133 (parter) , 05-825 Grodzisk Mazowiecki

tel. 781-573-890

e-mail: grodzisk.maz@helendoron.pl

Sekretariat jest czynny we wtorki, środy i czwartki w godz. od 15:30-19:00

GrodziskMazowiecki,</strong><span class="apple-converted-space"><b> </b></span><strong>Żydowska 17

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Szkoła językowa HELEN DORON ENGLISH to pomysł, który osiągnął zasięg międzynarodowy. Polska to tylko jeden z wielu krajów, gdzie wykorzystuje się opracowaną przez jej założycielkę metodę nauki angielskiego. Projekt ten bazuje na oryginalnym pomyśle, by uczynić z języka obcego drugi język użytkowy, a naukę zacząć już od najwcześniejszych lat dziecięcych. Dzięki temu cały tok przyswajania słownictwa i zwrotów przebiega bardzo naturalnie i pomaga dziecku uczynić język angielski swoim drugim językiem użytkowym. Angielski dla dzieci w naszej szkole językowej to zbiór różnorodnych programów, które nie tylko są niezwykle efektywne, ale na przestrzeni wieloletniej działalności naszych placówek edukacyjnych zostały ulepszone i dostosowane do potrzeb korzystających z nich dzieci. Zapisując swoje potomstwo do naszej szkoły mają Państwo pewność, że otrzyma ono odpowiednią opiekę oraz wzorowe wsparcie merytoryczne i pedagogiczne podczas nauki języka angielskiego.

Nasz zespół składa się nie tylko z wykwalifikowanych pedagogów, ale także ludzi o specjalizacji lingwistycznej, psychologicznej, muzycznej oraz dotyczącej metodologi nauczania. Nauka angielskiego podczas przygotowanych przez nich programów i lekcji jest zatem nie tylko efektywna i dostosowana do wieku dziecka, ale także bardzo przyjemna. W naszej pracy wychodzimy z założenia, że to metody nauki powinno dostosowywać się do możliwości percepcyjnych dzieci, dlatego też obecnie poza płytami z nagranymi lekcjami i piosenkami oferujemy naszym uczniom również dostęp do gier i aplikacji do nauki języka angielskiego na smartfony i tablety. Wygoda korzystania z aplikacji podczas pobytu w domu oraz łatwa dostępność do oferowanych przez nich zasobów wiedzy, sprawiają, że angielski dla dzieci (od 0 do 19 lat) staje się dobrą i niewymuszoną zabawą. W oparciu o znane i respektowane przez dzisiejsze młode pokolenie reguły tworzymy kolejne lekcje i pomysły na rozbudowę oferty naszej szkoły językowej. Najbardziej efektywna nauka angielskiego to taka, do której nie trzeba przekonywać dziecka. Zapraszamy do kontaktu w Grodzisku Mazowieckim! Oferujemy bezpłatne lekcje pokazowe!

https://helendoron.pl/zapisy