O nas

Zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz kurs dla nastolatków „Teen English”

Helen Doron Early English to doskonała, naturalna metoda nauki języka angielskiego dla Twojego dziecka. Stworzyła ją brytyjska lingwistka – Helen Doron – ponad 25 lat temu. Helen Doron Early English to międzynarodowa sieć szkół językowych, dostępna w 33 krajach świata.

„Badania pokazują, że większość dzieci na świecie jest wielojęzyczna. Dziecko na Filipinach mówi językiem matki, językiem ojca, urzędowym językiem jest tam angielski, a w szkole uczy się kolejnych języków obcych. To tylko my w Europie żyjemy na wyspie, gdzie dzieci w Polsce mówią tylko po polsku, we Francji tylko po francusku, a w Niemczech tylko po niemiecku. Na szczęście i to się zmienia. Jesteśmy globalną wioską, a nasz mózg jest stworzony do nauki języków – nikt nas nie pytał, czy chcemy mówić językiem matki, a jednak nauczyliśmy się go bez wysiłku – i jesteśmy w tym świetni” – zauważa Helen Doron.

Zaufaj Helen Doron

Im młodsze dziecko, tym łatwiej może nauczyć się dowolnej liczby języków obcych. Pod warunkiem, że ma z nimi stały kontakt, a nauka odbywa się poprzez zabawę i w radosnej atmosferze. Dzięki płytom CD, słuchanym w domu, nasi uczniowie mają kontakt z angielskim 14 razy w tygodniu. Lekcje, prowadzone przez wykfalifikowanych lektorów, sprawiają, że nauka języka kojarzy się przede wszystkim z dobrą zabawą i przyjemnością. Więcej o metodzie z zakładce „Metoda”.

O efektach tej niezwykłej metody nauki języka przekonało się już ponad 100 000 dzieci w Polsce. Jesteśmy w 200 miastach i miejscowościach. Co tydzień w naszych Centrach uczy się i bawi około 27 tysięcy dzieci – to miasteczko bardzo szczęśliwych młodych ludzi 🙂

Zapraszamy do naszych placówek na bezpłatne zajęcia pokazowe z udziałem Państwa pociechy!

Licencjonowane Centra Nauczania „Helen Doron Early English” działają w Polsce od 1999r. Jesteśmy liderem w zakresie nauki języka angielskiego dzieci już od trzeciego miesiąca ich życia.

Aktualną listę szkół znajdą Państwo w naszej wyszukiwarce placówek.

O autorce bloga

Marta Lupa
Lektorka i logopedka. Uczy metodą Helen Doron od sześciu lat. Prowadzi kursy od „Baby’s Best Start” dla maluchów 3-22 miesięcznych, po „Paul Ward’s World” – kurs dla dzieci piszących i czytających po angielsku. Interesuje się komunikacją bez przemocy, inaczej zwaną „językiem żyrafy”. Na blogu porusza kwestie związane z edukacją wczesnoszkolną, nauką języków obcych oraz rozwojem dzieci.