Czego uczą nasze kursy?

Odpowiedź wcale nie jest taka jasna. Pierwsze, co przychodzi do głowy, i co oczywiście jest prawdą, to, że uczą angielskiego. Ale zaraz pojawia się drugie pytanie? A jak? Na jakich treściach?

Nasze kursy pełne są historii, które dzieci już znają. Opierają się na bajkach, baśniach i popularnych dziecięcych wyliczankach. Dobro zawsze w nich triumfuje, zło przegrywa. Dlatego właśnie kursy nie uczą tylko angielskiego. Innymi słowy można by powiedzieć, że angielskiego uczymy niejako przy okazji 🙂

Nasze kursy uczą o wartościach cenionych w życiu. Nasi mali studenci uczą się o nadrzędnych wartościach, takich jak: przyjaźń, zdrowe odżywanie, czy ochrona środowiska. Poszerzamy horyzonty uczniów, wykorzystując do tego różne historie, dzięki którym lepiej rozumieją otaczający świat.

Stawiamy na treści promujące pracę zespołową, wzajemną pomoc nie tylko sobie, ale także przyrodzie czy zwierzętom. Poza tym przy nauce dzieci dobrze się bawią, oglądając swoich ulubionych bohaterów. A dzięki żywym dialogom i wesołym piosenkom osłuchują się z angielskim i łapią prawidłowy akcent i intonację.

Obejrzycie fragment bajki pt. “A Pot of Gold” i dowiedzcie się, jak Paul i Millie pomogli Patrickowi odnaleźć zgubiony garnek złota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.