HELEN DORON TEEN ENGLISH KURS DLA MŁODZIEŻY

Kurs Helen Doron Teen English to kurs mówionego i pisanego języka angielskiego dla początkujących oraz dla tych, którzy uczyli się już wcześniej. Kurs jest przeznaczony dla nastolatków. Jest to program napisany specjalnie dla tej grupy wiekowej. Nastoletni uczniowie znajdą w nim wiele interesujących tematów.

Tak samo, jak inne kursy Helen Doron, Teen English opiera się na dobrej zabawie, stopniowo przyswajanym materiale oraz szybkim uczeniu się. Jak przystało na metodę Helen Doron nie może zabraknąć słuchania płyt CD w domu i pozytywnych wzmocnień, jakie lektor daje swoim uczniom. Nauka odbywa się w małych grupach.

Dzięki słuchaniu płyt w domu młodzież nie tylko uczy się słownictwa, wyrażeń oraz konstrukcji gramatycznych, ale także osłuchuje się z prawidłowym akcentem, sposobem wymawiania, intonacją. Aby było ciekawie nagrane zostały osoby z różnych anglojęzycznych krajów: Anglii, USA, Australii, etc.

Nauka przebiega w wesołej i kreatywnej atmosferze. Małe grupy pozwalają na indywidualną pracę z każdym uczniem i interakcję z innymi w trakcie mówienia po angielsku.

W Teen English jest muzyka pop, teledyski. Piosenki zawierają dużo materiału, na którym można się uczyć słówek i gramatyki. Czytanki, dialogi, teksty są napisane w ciekawy sposób, poruszają tematy bliskie młodzieży. Wszystkie książki łączą wątki z opowiadanych historii. Gramatyka uczona jest w ciekawy sposób.

Zapraszamy młodzież do wspólnej nauki i świetnej zabawy z Helen Doron Teen English.

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=t_j5sgE0ECg]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.