Nowa strona Helen Doron Poland

Zapraszamy na naszą odnowioną stronę główną. Znajdziecie ją pod tym samym, co wcześniej adresem – www.helendoron.pl

A na niej mnóstwo ciekawych treści do czytania. Miedzy innymi przestawienie historii metody Helen Doron, spis szkół w Polsce i na świecie, oferta naszych kursów oraz zdjęcia materiałów (książeczek, płyt i plecaków). Niezbędne kontakty e-mailowe i telefoniczne do wszystkich centrów HD w Polsce.

Ponadto informacje o tym, jak założyć szkołę i na jakiej zasadzie działa franczyza. Jak zostać nauczycielem/nauczycielką HD, na czym polega szkolenie.

Osobna podstroną z linkami, a wśród nich odsyłacze do interesujących artykułów dotyczących metody oraz wczesnego rozwoju dzieci. Kanał You tube, na którym znajdują się linki do fragmentów lekcji, filmików, teledysków.

Jest także dział z najczęściej zadawanymi przez rodziców pytaniami, dotyczącymi nauki języka obcego w tak wczesnym wieku, jak my proponujemy. Opinie rodziców, którzy wybrali kurs metodą HD dla swoich dzieci.

Mamy też coś dla naszych uczniów, czyli Kangi Club – platformę internetową, na której znajdują się ekscytujące gry online. Służą nie tylko powtórce materiału, ale również nauce nowych angielskich słówek, zwrotów, wyrażeń.

Zapraszamy! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.