Projekty zgłoszone na konkurs “Readers are leaders”

Do wczoraj można było zgłaszać projekty do naszej międzynarodowej akcji „Readers are leaders”.

Jest to kampania promująca czytanie wśród dzieci i młodzieży. Wychodzimy z założenia, że każdy, kto pomaga innym i dzięki temu zmienia ich życie na lepsze, jest superbohaterem. A co najważniejsze superbohater możne mieć zaledwie kilka lat! Tu nie ma wiekowych ograniczeń.

Nasza najnowsza kampania ma inspirować dzieci i młodzież do zaangażowania się w życie swojej lokalnej społeczności oraz promować czytelnictwo wśród najmłodszych.

W naszej akcji mogą wziąć udział dzieci i młodzież spoza szkół Helen Doron. Dostęp jest nieograniczony. Każdy może być bohaterem.

Na stronie dostępne są wszystkie zgłoszone projekty. Klikając „udostępnij” lub „lubię to” głosujecie na wybrany filmik.

Pomysły są naprawdę wspaniałe! I każdy na swój sposób oryginalny i wyróżniający się.

Z młodymi superbohaterami wszyscy wygrywają! Wierzymy we wspieranie lokalnych społeczności. Każdy zespół miał również za zadanie, aby nominować jedną legalnie działającą organizację non-profit, która będzie wspierać cele projektu. Zwycięzcy przekażą tej organizacji nagrodę pieniężną. Każdy wyróżniony zespół otrzyma vouchery do internetowych księgarni. A drużyna, która zdobędzie najwięcej „like” i „share” na Facebooku wygra voucher na książki napisane po angielsku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.