Readers are leaders!

Nasza międzynarodowa kampania „Readers are leaders” ruszyła pełną parą! Na stronie projektu.

Wierzymy, że każdy, kto pomaga innym jest superbohaterem. I wcale nie trzeba mieć żadnych supermocy ani specjalnego stroju. Najważniejsze, żeby zauważyć, kto wokół potrzebuje pomocy i nie wahać się, by ją zaoferować. Superbohater możne mieć zaledwie kilka lat! Tu nie ma wiekowych ograniczeń.

W naszej akcji mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 19 lat. Rejestracja już się zaczęła, potrwa do 14-ego maja 2018r.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?

Stwórzcie drużynę w swojej szkole, społeczności czy klubie, do którego należycie. Wybierzcie lidera, który musi mieć skończone 18 lat. Przeczytajcie regulamin – Read our Terms & Conditions, podpiszcie go i prześlijcie na adres youngheroes@helendorongroup.com.

Sprawdźcie, czy regulamin zgadza się z prawem obowiązującym w Waszym kraju.

Tak Helen Doron opowiada o celach międzynarodowej kampanii promującej czytanie “Readers are leaders”. Dołączcie do nas!

Wszyscy uczniowie szkół Helen Doron mogą zaangażować się w kampanię dzięki swoim szkołom. Z młodymi superbohaterami wszyscy wygrywają! Wierzymy we wspieranie lokalnych społeczności. Każdy zespół nominuje jedną legalnie działającą organizację non-profit, która będzie wspierać cele projektu. Zwycięzcy przekażą tej organizacji pieniądze. Każdy wyróżniony zespół otrzyma vouchery do internetowych księgarni. A drużyna, która zdobędzie najwięcej „like” i „share” na Facebooku wygra voucher na książki napisane po angielsku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.