Świąteczne ozdoby

Kto jeszcze nie udekorował domu na święta, może skorzystać z naszych prostych pomysłów podpatrzonych na świetnej stronie www.krokotak.com. Znajdziecie tam nie tylko pomysły na święta. Ale także: rozwijanie umiejętności motorycznych u dzieci, pomysły na przyjęcia, prace plastyczne, wspólne gotowanie z dzieckiem i wiele wiele innych.

118Latarenki są bardzo łatwe do wykonania. Materiały z pewnością macie w domu. Zwłaszcza przed świętami. Wystarczy papier do pieczenia oraz czarny marker. Do środka wkładamy ledową świeczkę lub oklejamy ozdobionym papierem słoik, do którego wkładamy świeczkę.

Choinkowe światełkaChoinkowe światełka mogą być jeszcze piękniejsze. Wystarczy przyozdobić je kolorowymi kwiatkami zrobionymi z papieru.

Prosty papierowy łańcuch można urozmaicić naklejając na niego główki reniferów. Na stronie krokotak.com wzór do pobrania za darmo.

Łańcuch na choinkę

 

 

 

 

 

A jeśli ktoś woli ekologiczną choinkę, to może ją szybko zrobić. Potrzebny będzie łańcuch oraz tektura, folia aluminiowa, sznurek, klej i mazaki.

Ekologiczna choinkaI jeszcze jeden pomysł na ekologiczną choinkę. Papier, karton, klej, nożyczki – to takie proste.

Wesołych świąt!

 

cover5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.