X
 
 

Helen Doron Educational Group – pierwsze miejsce w konkursie dla firm franczyzowych

Helen Doron Educational Group to zdobywca pierwszego miejsca w konkursie dla firm franczyzowych, w kategorii „Best Children’s & Education Franchise”, zorganizowanego przez magazyn „Global Franchise”. Dzieci oraz ich rozwój stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego przyznano nam tę nagrodę.

Poniżej tłumaczenie artykułu, który ukazał się na stronie https://www.globalfranchisemagazine.com.

 

Jak często w pracy mamy możliwość, by robić rzeczy ważne i to, co kochamy oraz mieć pozytywny wpływ na innych – budując jednocześnie odnoszącą sukcesy firmę?

Z ponad 1 000 szkół w 37 krajach Helen Doron Educational Group to firma przyciągająca profesjonalistów z pasją, którzy uczą sprawdzoną metodą i wzmacniają wśród swoich uczniów miłość do nauki.

Znajdź najlepszy franczyzowy model biznesowy, który spełni Twoje aspiracje:

  • Helen Doron English: nasz flagowy produkt oferuje programy do nauki dzieci i młodzieży angielskiego w sposób naturalny i przyjemny, z dużą dozą dobrej zabawy. Uczymy poprzez gry, opowiadanie historii, piosenki oraz z wykorzystaniem nowatorskich aplikacji.
  • MathRiders: program do nauki matematyki z wykorzystaniem gier, muzyki oraz innowacyjnych technik nauczania.
  • Helen Doron Kindergarten: program przedszkolny, oferujący optymalną stymulację i rozwój dzieci. Unikalny i starannie zaplanowany kurs oparty na angielskim, muzyce (piosenki w siedmiu językach, stymulujące rozwój językowy), sztuce, nauce, matematyce oraz specjalnym programie, który zawiera taniec, jogę i pilates.

 

Zawsze z Tobą

 

Przez ponad trzy dekady Helen Doron stworzyła program franczyzowy, który opiekuje się i dba o swoich partnerów biznesowych. Kiedy ktoś zdecyduje się otworzyć szkołę Helen Doron, nie zostaje sam. Otrzymuje wsparcie naszego profesjonalnego zespołu.

Oferujemy wsparcie na każdym etapie powstawania nowej szkoły, aby przybliżyć biznesowe aspiracje rzeczywistości. Wszystko, czego potrzeba to pasja budowania biznesu opartego na edukacji oraz fundusze na początkowe niezbędne inwestycje. Pomagamy w szkoleniach, marketingu, sprzedaży, administracji i wspieramy na wielu innych polach.     

 

Podążanie za technologicznymi innowacjami

 

W Helen Doron Group myślimy o przyszłości i jej wyzwaniach, upewniamy się, że nasze materiały edukacyjne są odpowiednie dla najmłodszych generacji i wykorzystują potencjał związany z nowymi technologiami. Nasz dział, który jest za to odpowiedzialny, nieustannie pracuje nad nowymi aplikacjami i grami, które urozmaicają zajęcia oraz wspomagają naukę języka w domu, np. nasze radio dla nastolatków TeenBuzz.co.  

 

Więcej niż biznes. To sposób na życie

 

Osoby, które zdecydowały się skorzystać z naszego modelu biznesowego, mówią, że ich życie zmieniło się pod wieloma względami. Dołączenie do odnoszącej sukcesy międzynarodowej organizacji i tworzenie przynoszącego dochodu biznesu to tylko początek. Nasi franczyzobiorcy stają się częścią globalnej społeczności, która wychowuje następne pokolenie i wyposaża je w umiejętności na całe życie.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: marketing@helendorongroup.com

 

Skrót informacji na temat: Helen Doron Educational Group

Rok założenia: 1985

Liczba franczyzobiorców: ponad 1,000

Lokalizacje: Albania, Austria, Bośnia and Hercegowina, Bułgaria, Chile, China, Chorwacja, Cypr, Czechy, Ekwador, Estonia, Francja, Niemcy, Węgry, Izrael, Włochy, Kazachstan, Lichtenstein, Macedonia, Meksyk, Czarnogóra, Peru, Polska, Portugalia, Rumunia, Rosja, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Korea Południowa, Hiszpania, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja, Ukraina and Wietnam

Strona www: helendorongroup .com