• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Jaworzno

 

Nasi nauczyciele

 

Pani Sylwia – licencjonowana nauczycielka metodą Helen Doron, właścicielka Centrum.

Świat dzieci jest o wiele bardziej zabawny od świata dorosłych i być może dlatego największą przyjemność daje mi uczenie tych najmłodszych. Helen Doron nie nazywam pracą – a realizacją swojej pasji – jaką jest nauczanie. To właśnie ta praca daje mi najwięcej satysfakcji, dlatego też szczególną uwagę przywiązuje do jej efektów. Nie ma być bardziej satysfakcjonującego dla lektora Helen Doron jak widok zadowolonych, radosnych dzieci, które poznają świat języka angielskiego poprzez zabawę oraz świadomość, że kiedyś dzięki tej zabawie będą świetnie władać tym językiem – to dopiero pierwszy krok, ale jak ważny! A efekty? Potrafią powalić z nóg nawet największych niedowiarków.

 

    Pani Zuzia – licencjonowana nauczycielka metodą Helen Doron

Moją przygodę z językami obcymi zaczęłam od nauki angielskiego. Właśnie ten język obudził we mnie pasję do poznawania innych kultur. Kolejnym krokiem były studia iberystyczne i nauka języka hiszpańskiego. Szybko zorientowałam się, że największą przyjemność sprawia mi dzielenie się tą pasją z innymi. Zajęcia z dziećmi to szczególnie wyjątkowe chwile – obserwowanie ich szybkich postępów i niesamowitych zdolności językowych jest dla mnie ciągłą motywacją. Nauczanie metodą Helen Doron daje zarówno dzieciom jak i nauczycielom ogromne możliwości i wsparcie, a rodzinna atmosfera panująca w naszej szkole sprawia, że nauka i praca to przyjemność 🙂

Pani Tamara – licencjonowana nauczycielka metodą Helen Doron

Z wykształcenia jestem nauczycielką języka angielskiego i uwielbiam pracę z dziećmi :). Uważam, że to coś wspaniałego być nauczycielką i przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie dzieciom. Dzięki Helen Doron mam szansę dzielić z nimi nie tylko wiedzę, ale i momenty radości i śmiechu, oraz odkrywać świat na nowo wraz z nimi. Ja jestem ich przewodnikiem w święcie języka angielskiego, one moim przewodnikiem w ich cudownym świecie :). Uważam, że ucząc dzieci języków obcych otwieramy im drzwi do całkiem nowego świata. I to właśnie robimy w tej szkole 🙂

 

Pani Dominika – licencjonowana nauczycielka metodą Helen Doron

Nauka języka angielskiego interesuje mnie od dawna. W liceum uczęszczałam do klasy językowej, kolejnym etapem były studia filologiczne. Nigdy nie myślałam, że zostanę nauczycielem, nie umiałam sobie wyobrazić siebie w tej roli. Gdy tylko weszłam do szkoły Helen Doron od razu pokochałam to miejsce! Myślę, że to dzięki atmosferze, która tutaj panuje, każdy jest miły, uśmiechnięty i bardzo pomocny. Praca jako lektor jest cudowna, dzielenie się wiedzą z dziećmi
i wymyślanie kolejnych ciekawych gier i zabaw żeby umilić im czas nauki jest bardzo motywujące. Myślę, że dzieci są świetnymi uczniami ze względu na to, że są szczere, jeśli nie spodoba im się coś to tego nie ukrywają, co cieszy mnie jeszcze bardziej, ponieważ dzięki temu można modyfikować oraz ulepszać lekcje. Jeśli uważacie, że nauka języka angielskiego jest niezbędna w dzisiejszych czasach, ale nie wierzycie, że można to zrobić przez zabawę – wpadnijcie do Helen Doron!

Pan Olek – licencjonowany nauczyciel metodą Helen Doron

Języki obce to moja pasja i dzielenie się nią z najmłodszymi to przywilej, który z metodą Helen Doron jest przyjemnością zarówno dla mnie, jak i dzieci chętnych do nauki języka angielskiego. Spędzanie czasu przy zabawie i śmiechu to najlepszy sposób na poznawanie nowych rzeczy, a oglądanie postępów jakie młodzi uczniowie robią w zawrotnym tempie daje mi niepowtarzalną satysfakcję.

Pani Weronika – licencjonowana nauczycielka metodą Helen Doron

Od uczennicy do nauczycielki. Pamiętam jak będąc małą dziewczynką uczęszczałam na zajęcia Helen Doron. Poznawałam świat angielskiego przez zabawę i z każdej lekcji wychodziłam z ogromnym uśmiechem na twarzy. I właśnie te lekcje zapoczątkowały we mnie miłość do trzech języków obcych. Teraz, tyle lat później mam ogromną przyjemność zabierać kolejne pokolenie dzieci do niesamowitego świata, Kangi, Joego i wielu innych wspaniałych bohaterów. Z własnego doświadczenia wiem, jaki Helen Doron ma ogromny wpływ na naszą przyszłość. Dzięki tej szkole odkryłam swoją językową pasję. Do tej pory pamiętam piosenki, których nauczyłam się jako dziecko i niezmiernie cieszę się, że mogę je śpiewać razem z przyszłymi potencjalnymi językoznawcami. Niesamowitą radość sprawiają mi chwile, gdy widzę jak dzieci wychodzą z moich zajęć przeszczęśliwe i nie mogą się doczekać, kiedy znowu przekroczą próg ich ulubionej szkoły.

 

Pani Magda – licencjonowana nauczycielka metodą Helen Doron

 

Język angielski był obecny w moim życiu odkąd pamiętam. Zarówno w szkole podstawowej, liceum jak i na studiach był na pierwszym miejscu. To właśnie pasja do tego języka oraz zamiłowanie do kultury angielskiej sprawiły, że przez wiele lat mieszkałam w Anglii. W tym również okresie zostałam mamą dwójki dzieci i wtedy dostrzegłam jak wiele radości daje wspólne z dziećmi poznawanie świata w  dwóch językach. Niesamowitym doświadczeniem było obserwowanie moich dzieci, które widzą i opisują świat jednocześnie w języku ojczystym i angielskim. Metoda Helen Doron doskonale wprowadza właśnie w taki świat. Dzieci w całkiem naturalny i swobodny sposób oraz co najważniejsze podczas wspólnej zabawy uczą się angielskiego a efekty są powalające. Ja jako lektorka uwielbiam towarzyszyć dzieciom w tej nauce a obserwowanie ich szybkich postępów daje ogromne poczucie spełnienia. 

 

 

 
Call Now Button