X
 
 

Już dziś ogłoszenie wyników kampanii „Readers are leaders”

Nasza międzynarodowa akcja promująca czytanie wśród dzieci i młodzieży dobiegła końca. Wszystkie zgłoszone projekty można zobaczyć na specjalnej stronie. 

Nasza kampania Young heroes 2018 miała zainspirować dzieci i młodzieży do uwolnienia ich wewnętrznego superbohatera i promowania czytelnictwa wśród dzieci na całym świecie.

Wszyscy uczniowie szkół Helen Doron mogli zaangażować się w kampanię dzięki. Konkurs był także otwarty dla dzieci spoza naszych szkół. Wychodzimy z założenia, że wspieranie lokalnych społeczności jest obecnie bardzo ważne i faktycznie zmienia najbliższe otoczenia na lepsze. Uczy też naszych uczniów współpracy, daje możliwość kreatywnego rozwoju.

Każdy zespół nominował jedną legalnie działającą organizację non-profit, która będzie wspierać cele projektu. Zwycięzcy przekażą tej organizacji pieniądze. Każdy wyróżniony zespół otrzyma vouchery do internetowych księgarni. A drużyna, która zdobędzie najwięcej „like” i „share” na Facebooku wygra voucher na książki napisane po angielsku.

10 finalistów naszej międzynarodowej akcji „Readers are leaders” zostało wybranych! Zgłoszono 76 projektów z 15 krajów. Zwycięzca zostanie ogłoszony już dziś (05.06.2018) na antenie Helen Doron Radio o godzinie 17:00.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Jesteście wielcy! I tak, zmieniacie ten świat na lepsze!