Kursy wakacyjne dla Teens (wiek 12-19)

Skontaktuj się z najbliższą szkołą Helen Doron i dowiedz się, który kurs będzie odpowiedni dla Twojego dziecka

Helen Doron’s Cool Summer

Uczniowie Helen Doron’s Cool Summer doskonalą umiejętności mówienia i pisania w języku angielskim dzięki doskonałej muzyce, mapowaniu myśli i poznawaniu różnych kultur i krajów.

Cool Summer uczy o akceptacji, szacunku i tolerancji i ma trzy główne cele:

  • stworzyć przestrzeń, w których nastolatki z różnych środowisk mogą uczyć się i współdziałać ze sobą, aby posiąść lepsze zrozumienie różnych ludzi i ich kultur,
  • poprawić umiejętności komunikowania się w angielskim w formie pisemnej, jak i werbalnej,
  • doświadczyć unikalnej atmosfery obozu.

Pierwszego dnia obozowicze będą zachęcani do interakcji poprzez działania przełamujące bariery i pozwalające się im wzajemnie poznać.

Z czasem uczestnicy kursu lepiej siebie poznają, zauważają różnice i podobieństwa między sobą, co jest inspiracją do dyskusji. Na zajęciach pojawiają się tematy dotyczące czterech głównych kultur świata, dzięki nim uczestnicy mogą je poznać, uzyskać informację o ich społeczności, wszystko osadzone w zaawansowanych strukturach językowych.

  • Wiek uczniówOd 11 do 16 lat
  • Ilość lekcji1 tydzień
  • Czas trwania lekcji1,5-5 godzin dziennie

Get Ahead and Catch Up Holiday Courses for (wiek 12-19 lat)

Badania wykazały, że ważne podczas nauki języka obcego jest zachowanie ciągłości. Oznacza to, że dzieci powinny nadal doskonalić i ćwiczyć swój angielski, nawet podczas przerwy wakacyjnej – i właśnie to oferują kursy Get Ahead and Catch Up!

Te kursy wakacyjne przeznaczone są dla uczniów w wieku od 8 do 19 lat, którzy już uczyli się języka angielskiego w szkole. Uczniowie dzieleni są na grupy na podstawie zaawansowania językowego. Materiały są odpowiednio przygotowane dla wieku i poziomu zaawansowania i mają na celu poprawić mówienie, czytanie, pisanie i gramatykę, a także zwiększyć zakres słownictwa. Wszystko to osiąga się poprzez zabawne i interaktywne zajęcia, gry i pozytywne wzmocnienie podczas lekcji, a także powtarzające się słuchanie języka w domu. Uczniowie dzięki temu kursowi będą pewniej posługiwać się w szkole językiem angielskim.

  • Wiek uczniówOd 8 do 19 lat
  • Ilość lekcjiCodziennie przez 2-4 tygodnie (preferowane 4)
  • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

Znajdź kurs dla Twojego dziecka w najbliższym Centrum Helen Doron

Call Now Button