Kursy Wakacyjne Tweens (wiek 9-12)

Skontaktuj się z najbliższą szkołą Helen Doron i dowiedz się, który kurs będzie odpowiedni dla Twojego dziecka

English through Drama Holiday Course

W tym ekscytującym wakacyjnym kursie, dzieci uczą się i ćwiczą język angielski dzięki sztuce teatralnej. Przedstawienia są zabawne, a klasyczne bajki przyjmują nowoczesną formę opartą na stylu brytyjskiej pantomimy, wszystko w zwariowanej scenografii i kolorowymi kostiumami.

W kursie tym, dzieci uczą się i utrwalają mówiony angielski, prezentując zabawne, nowoczesne wersje klasycznych bajek w stylu brytyjskiej pantomimy, Przyjemna, pełna humoru i akcji treść kursu wykorzystuje techniki aktorskie by łatwiej i skuteczniej pomóc dzieciom przezwyciężyć wszelkie blokady, z które utrudniają dzieciom komunikować się w języku angielskim.

English through Drama może być nauczany przez 4 do 5 godzin dziennie, od 1 do 4 tygodni podczas wakacji szkolnych.

  • Wiek uczniówOd 7 do 12 lat
  • Ilość lekcjiCodziennie przez 1-4 tygodnie
  • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

Paul Ward’s Holiday

Uczniowie poznają świat w języku angielskim, dołączając do Paula Warda i jego rodziny podczas wakacji. Ten kurs uczy komunikowania się w języku angielskim, czytania i pisania, foniki i gramatyki poprzez wspaniałe zajęcia, piosenki i historie.

  • Wiek uczniówOd 9 do 13 lat
  • Ilość lekcjiCodziennie przez 2-4 tygodnie (preferowane 4)
  • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

Get Ahead and Catch Up Holiday Courses (wiek 8-19 lat)

Get Ahead and Catch Up to kilka kursów przeznaczonych dla uczniów, którzy chcieliby zwiększyć swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dzięki zabawnej i interaktywnej formie zajęć uczniowie utrwalają i i wzmacniają swoje umiejętności językowe.

Badania wykazały, że ważne podczas nauki języka obcego jest zachowanie ciągłości. Oznacza to, że dzieci powinny nadal doskonalić i ćwiczyć swój angielski, nawet podczas przerwy wakacyjnej – i właśnie to oferują kursy Get Ahead and Catch Up!

Te kursy wakacyjne przeznaczone są dla uczniów w wieku od 8 do 19 lat, którzy już uczyli się języka angielskiego w szkole. Uczniowie dzieleni są na grupy na podstawie zaawansowania językowego. Materiały są odpowiednio przygotowane dla wieku i poziomu zaawansowania i mają na celu poprawić czytanie, pisanie i gramatykę, a także zwiększyć słownictwo. Wszystko to osiąga się poprzez zabawne i interaktywne zajęcia, gry i pozytywne wzmocnienie podczas lekcji, a także powtarzające się słuchanie języka w domu. Uczniowie dzięki temu kursowi będą pewniej posługiwać się w szkole językiem angielskim.

  • Wiek uczniówOd 8 do 19 lat
  • Ilość lekcjiCodziennie przez 2-4 tygodnie (preferowane 4)
  • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

Znajdź kurs dla Twojego dziecka w najbliższym Centrum Helen Doron

Call Now Button