Kursy Wakacyjne

Skontaktuj się z najbliższą szkołą Helen Doron i dowiedz się, który kurs będzie odpowiedni dla Twojego dziecka

Holiday Fun with Flupe

Wakacje to idealny czas, aby zaproponować dzieciom ciekawą opcję nauki języka angielskiego w lekkiej, zabawnej formie. Z Holiday Fun with Flupe, dzieci w wieku od 3 do 6 lat będą uczyć się i ćwiczyć język angielski dzięki 2 animowanym odcinkom Fun with Flupe z mnóstwem gier, piosenek i praz ręcznych osadzonych w anglojęzycznym środowisku.

Intensywna struktura kursu pomoże Twojemu dziecku zachować to, czego już się nauczyło, a także przygotować do nauki języka angielskiego w szkole. Odpowiednio przygotowany materiał Holiday Fun z Flupe sprawia, że dzieci wspaniale się bawią i prawie nie zauważają, kiedy zaczynają z łatwością mówią po angielsku.

 • Wiek uczniówOd 3 do 6 lat
 • Ilość lekcjiCodziennie przez 1-2 tygodnie
 • Czas trwania lekcji4 -5 godzin dziennie

I am the World Holiday Course

Wakacyjny kurs „I am the World” jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, aby pomóc im poprawić znajomość angielskiego, ćwiczyć angielską strukturę zdania świetnie się przy tym bawiąc.

Podczas tego kursu dziecko, podczas wirtualnej podróży dookoła świata, wykorzystując prace plastyczne, zajęcia teatralne, gry, taniec i gotowanie będzie się uczyć w środowisku anglojęzycznym. Zaprojektowany dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, „I am the World” pomaga im poprawić znajomość angielskiego, ćwiczyć angielską strukturę zdania i mieć w tym mnóstwo frajdy.

I am the World prowadzony jest od 4 do 5 godzin dziennie przez 1 do 4 tygodni podczas wakacji szkolnych.

 • Wiek uczniówOd 4 do 8 lat
 • Ilość lekcjiCodziennie przez 1-4 tygodnie
 • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

English through Drama Holiday Course

W tym ekscytującym wakacyjnym kursie, dzieci uczą się i ćwiczą język angielski dzięki sztuce teatralnej. Przedstawienia są zabawne, a klasyczne bajki przyjmują nowoczesną formę opartą na stylu brytyjskiej pantomimy, wszystko w zwariowanej scenografii i kolorowymi kostiumami.

W kursie tym, dzieci uczą się i utrwalają mówiony angielski, prezentując zabawne, nowoczesne wersje klasycznych bajek w stylu brytyjskiej pantomimy, Przyjemna, pełna humoru i akcji treść kursu wykorzystuje techniki aktorskie by łatwiej i skuteczniej pomóc dzieciom przezwyciężyć wszelkie blokady, z które utrudniają dzieciom komunikować się w języku angielskim.

English through Drama może być nauczany przez 4 do 5 godzin dziennie, od 1 do 4 tygodni podczas wakacji szkolnych.

 • Wiek uczniówOd 7 do 12 lat
 • Ilość lekcjiCodziennie przez 1-4 tygodnie
 • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

Helen Doron’s Cool Summer

Uczniowie Helen Doron’s Cool Summer doskonalą umiejętności mówienia i pisania w języku angielskim dzięki doskonałej muzyce, mapowaniu myśli i poznawaniu różnych kultur i krajów.

Cool Summer uczy o akceptacji, szacunku i tolerancji i ma trzy główne cele:

 • stworzyć przestrzeń, w których nastolatki z różnych środowisk mogą uczyć się i współdziałać ze sobą, aby posiąść lepsze zrozumienie różnych ludzi i ich kultur,
 • poprawić umiejętności komunikowania się w angielskim w formie pisemnej, jak i werbalnej,
 • doświadczyć unikalnej atmosfery obozu.

Pierwszego dnia obozowicze będą zachęcani do interakcji poprzez działania przełamujące bariery i pozwalające się im wzajemnie poznać.

Z czasem uczestnicy kursu lepiej siebie poznają, zauważają różnice i podobieństwa między sobą, co jest inspiracją do dyskusji. Na zajęciach pojawiają się tematy dotyczące czterech głównych kultur świata, dzięki nim uczestnicy mogą je poznać, uzyskać informację o ich społeczności, wszystko osadzone w zaawansowanych strukturach językowych.

 • Wiek uczniówOd 11 do 16 lat
 • Ilość lekcji1 tydzień
 • Czas trwania lekcji1,5-5 godzin dziennie

Polly Holiday‎

Podczas tego kursu Twoje dziecko, w wieku od 4 do 8 lat, pojedzie na anglojęzyczną przygodę śledząc w 4 animowanych odcinkach, podróżujących po świecie Polly the Collie i Nat the Cat. Dzieci świetnie się bawią w Polly Holiday, prawie nie zauważają, jak dużo się uczą i zaczynają z łatwością mówić po angielsku.

W Polly Holiday Twoje dziecko będzie miało mnóstwo zabawy dzięki grom, piosenkom, nauce gotowania, eksperymentowaniu i pracom plastycznym, wszystko osaczone w środowisku anglojęzycznym.

Intensywna struktura tego kursu pomoże Twojemu dziecku zachować to, czego się nauczyło, a także przygotować do nauki języka angielskiego w szkole.

 • Wiek uczniówOd 4 do 8 lat
 • Ilość lekcjiCodziennie przez 1-4 tygodnie
 • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

Holiday Jump with Joey

Wakacje to idealny czas, aby zaproponować dzieciom ciekawą opcję nauki języka angielskiego w lekkiej, zabawnej formie. Z Holiday Jump with Joey, dzieci wraz z głównym bohaterem Paulem i jego przyjaciółką Milli, będą uczyć się i ćwiczyć język przeżywając z nimi ich przygody w magicznym Storyville.

Dwa animowane odcinki Holiday Jump with Joey z pomysłowymi grami piosenkami i zabawami po angielsku sprawią, że nauka angielskiego będzie przyjemna. Spotkania są bardzo aktywne dzięki zajęciom plastycznym, nauce gotowania, eksperymentom, Wszystko to jest osadzone w anglojęzycznym środowisku.

Intensywna struktura kursu pomoże Twojemu dziecku zachować to, czego już się nauczyło, a także przygotować do nauki języka angielskiego w szkole. Odpowiednio przygotowany materiał Holiday Jamp with Joey sprawia, że dzieci wspaniale się bawią i prawie nie zauważają, kiedy zaczynają z łatwością mówią po angielsku.

 • Wiek uczniówOd 6 do 9 lat
 • Ilość lekcjiCodziennie przez 1-2 tygodnie
 • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

Paul Ward’s Holiday

Uczniowie poznają świat w języku angielskim, dołączając do Paula Warda i jego rodziny podczas wakacji. Ten kurs uczy komunikowania się w języku angielskim, czytania i pisania, foniki i gramatyki poprzez wspaniałe zajęcia, piosenki i historie.

 • Wiek uczniówOd 9 do 13 lat
 • Ilość lekcjiCodziennie przez 2-4 tygodnie (preferowane 4)
 • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

Get Ahead and Catch Up Holiday Courses (wiek 8-19 lat)

Get Ahead and Catch Up to kilka kursów przeznaczonych dla uczniów, którzy chcieliby zwiększyć swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dzięki zabawnej i interaktywnej formie zajęć uczniowie utrwalają i i wzmacniają swoje umiejętności językowe.

Badania wykazały, że ważne podczas nauki języka obcego jest zachowanie ciągłości. Oznacza to, że dzieci powinny nadal doskonalić i ćwiczyć swój angielski, nawet podczas przerwy wakacyjnej – i właśnie to oferują kursy Get Ahead and Catch Up!

Te kursy wakacyjne przeznaczone są dla uczniów w wieku od 8 do 19 lat, którzy już uczyli się języka angielskiego w szkole. Uczniowie dzieleni są na grupy na podstawie zaawansowania językowego. Materiały są odpowiednio przygotowane dla wieku i poziomu zaawansowania i mają na celu poprawić czytanie, pisanie i gramatykę, a także zwiększyć słownictwo. Wszystko to osiąga się poprzez zabawne i interaktywne zajęcia, gry i pozytywne wzmocnienie podczas lekcji, a także powtarzające się słuchanie języka w domu. Uczniowie dzięki temu kursowi będą pewniej posługiwać się w szkole językiem angielskim.

 • Wiek uczniówOd 8 do 19 lat
 • Ilość lekcjiCodziennie przez 2-4 tygodnie (preferowane 4)
 • Czas trwania lekcji4-5 godzin dziennie

Play On in English Holiday Course

Jest to zaawansowany kurs języka angielskiego dla dzieci, które miały kilka lat lekcji angielskiego Helen Doron. Play On in English wzbogaca ogólną wiedzę uczniów, poprawia ich płynność w posługiwaniu się językiem oraz dotyka ciekawych obszarów mogących zainteresować dzieci w wieku 6 – 10 lat.

Studenci korzystając z zajęć plastycznych, sesji gotowania i zabawnych eksperymentów poprawiają płynność w posługiwaniu się językiem oraz uczą się ponad 1000 słów, 18 wspaniałych piosenek i zaawansowanych struktur zdań.

Kurs obejmuje oryginalne historie z ciekawym zwrotem akcji, które dotykają ważnych tematów, takich jak znaczenie zdrowej diety, unikanie oceniania na podstawie wyglądu zewnętrznego czy umiejętność osiągania kompromisu. Play On in English wzbogaca ogólną wiedzę uczniów.
Zeszyt ćwiczeń jest opcjonalnym dodatkiem do kursu dla uczniów, którzy chcą poprawić swoje umiejętności czytania i pisania.

 • Wiek uczniówOd 6 do 10 lat
 • Ilość lekcjiCodziennie przez 1-4 tygodnie
 • Ilość wyuczonych słów1000 słów / wyrażeń
 • Czas trwania lekcji5 godzin dziennie

Znajdź kurs dla Twojego dziecka w najbliższym Centrum Helen Doron

Call Now Button