• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron w Kielcach

 

O nas

 

 

Nasze Centrum Helen Doron w Kielcach uczy dzieci oraz młodzież od 2001 roku. Jest jednym z najstarszych i największych centrów Helen Doron w Polsce.

Obecnie szkoła mieści się przy ul. Starodomaszowskiej 11 (obok szpitala “na Kościuszki”) i dysponuje 7 salami dydaktycznymi, sekretariatem z poczekalnią i kącikiem zabaw dla najmłodszych.

Być może zastanawiali się Państwo co wybrać dla swojego dziecka,naukę w grupie czy korepetycje? Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego. Dwukrotnie w ciągu roku dostają Państwo opinię o materiale gramatycznym i leksykalnym omówionym na zajęciach oraz o postępach dziecka w nauce. Ukończenie kolejnych kursów HD honorujemy dyplomami. Po ukończeniu  kursów  Helen Doron Early English, proponujemy naszym uczniom w wieku 11-19 lat, naukę w grupach młodzieżowych w Teen English College. W ten sposób naukę można kontynuować nawet do poziomu certyfikatu B2 First czy C1 Advanced.

Zajęcia w Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie naszych lektorów jest gwarantem najwyższego poziomu nauczania oraz doskonałego podejścia pedagogicznego do Waszych dzieci.

Ponadto nasi Uczniowie mogą bezpłatnie uczestniczyć w warsztatach tematycznych(świątecznych, Dzień Matki, Dzień Ojca, Walentynki etc) oraz imprezach organizowanych przez naszą szkołę, takich jak bal Halloween lub karnawałowy, piknik na zakończenie roku.

Uczniowie powyżej 10 roku życia mają możliwość uczestniczenia w wyjazdach do Londynu w zaprzyjaźnionym gronie Uczniów Helen Doron.

 

 

 
Call Now Button