• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Kobyłka- angielski dla dzieci i młodzieży

 

Dla przedszkoli

Szanowni Państwo,

W swojej ofercie językowej mamy specjalne kursy „ Polly The Collie” oraz „Didi the Dragon” przygotowane z myślą o przedszkolach.
Polly the Collie oraz Didi the Dragon to kursy opracowane przez Helen Doron Educational Group – światowych liderów w naturalnym nauczaniu dzieci języka angielskiego w 28 krajach świata. Kursy zostały opracowane specjalnie dla grup przedszkolnych( 14-25 osób w grupie). Bardzo przystępna cena i doskonale wyszkolona kadra zwiększają ich atrakcyjność.

Kursy Polly the Collie oraz Didi the Dragon są idealne dla przedszkoli z kilku względów:

 • Są pełne ruchu, wesołe i pozwalają najmłodszym poznać słownictwo i gramatykę języka angielskiego, poprzez zabawę, muzykę i piosenki. Piosenki i ćwiczenia z Polly the Collie umożliwiają naukę angielskiego poprzez wypowiedzi ustne, ruch i stymulację wizualną. Ta forma nauczania zapewnia zaangażowanie obydwu półkul mózgowych malucha w proces nauczania i umożliwia także swobodniejsze przyswajanie wiedzy z innych dziedzin.
  Dzieci dobrze się bawią przy piosenkach, opowiadaniach i zabawach z Polly the Collie, co sprawia, że nauka z Polly jest skuteczna i efektywna. Polly the Collie oraz Didi the Dragon są oparte na technikach nauczania, których skuteczność potwierdzona została naukowo.Są kursami ambitnymi, ale jednocześnie dopasowanymi do grupy wiekowej przedszkolaków. Program nauczania jest na tyle elastyczny, że zaspokaja indywidualne potrzeby każdego dziecka, nawet w dużej grupie rówieśniczej.

Aby Państwo mogli się przekonać jak atrakcyjne są kursy Polly the Collie oraz Didi the Dragon zapraszam do odwiedzenia strony: www.didiandpolly.pl

DidiPrzedszkola i instytucje,  w których w roku szk. 2018/19 są prowadzone zajęcia metoda Helen Doron to :

1) Zaczarowany Zamek w Czarnej : http://www.zaczarowanyzamek.pl/

2) Calineczka w Słupnie: http://calineczka.edu.pl/

3) Piotruś Pan w Radzyminie: https://www.przedszkole-piotruspan.pl/

4) Gminne centrum Kultury w Dąbrówce: http://www.gckdabrowka.net.pl/

 
Call Now Button