• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Konin Helen Doron

 

O nas

Historia Szkoły

Nasze Centrum Helen Doron rozpoczęło swą działalność we wrześniu 2007. Motywacją do otwarcia szkoły j. angielskiego dla dzieci było przekonanie, że to właśnie one potrafią biegle nauczyć się tego języka, w dodatku bez większego wysiłku. Początkowo prowadziliśmy zajęcia na trzech poziomach zaawansowania, dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Dziś tych poziomów jest już dziesięć, a nasi najstarsi uczniowie mają lat 19. Znaczna część dzieci i młodzieży jest z nami od samego początku istnienia szkoły, a więc już trzynasty rok. Mamy liczną grupę uczniów, którzy z powodzeniem zdają egzaminy Cambridge, po ósmej klasie, gimnazjalne i maturalne.

Kadra

arek-na-www Arkadiusz Kamiński – dyrektor, nauczyciel i założyciel Centrum, tłumacz przysięgły j. angielskiego
Stanowczo mogę stwierdzić, że moja praca to moje hobby. Uwielbiam nauczać   języka angielskiego, robić tłumaczenia, czytać książki i oglądać programy w tym języku. Ukończyłem Nauczycielskie Kolegium Języka Angielskiego w Koninie, a następnie filologię na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu. Na tej samej uczelni ukończyłem także podyplomowe studia w zakresie tłumaczenia pisemnego i ustnego. Od roku 2005 jestem tłumaczem przysięgłym j. angielskiego. Inspiracją do otwarcia szkoły angielskiego dla dzieci było dla mnie szybkie przyswajanie tego języka przez moją starszą córkę. Uważam, że był to bardzo dobry krok : ) Od roku 2013  jestem egzaminatorem Cambridge na poziomach Young Learners English, Key English Test, Preliminary English Test, First Certificate in English (2014) oraz Certificate in Advanced English (2015), co pozwala mi lepiej przygotowywać moich uczniów do egzaminów międzynarodowych.
Małgorzata Kamińska – wicedyrektor, nauczyciel i założycielka Centrum

Absolwentka filologii angielskiej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie i Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Inspiracją do studiowania języka angielskiego i zgłębiania kultury krajów anglojęzycznych był wakacyjny pobyt i praca w USA. Posiada 16-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i motywuje do działania. Mama dwójki dzieci, Nikoli i Nadii, oraz pasjonatka wycieczek wysokogórskich.

aaaa2 Agnieszka Jaworska – sekretarka
Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza  w Poznaniu, Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na kierunku Politologia – Marketing Polityczny. Na co dzień zajmuje się organizacją pracy w sekretariacie, przyjmuje również zgłoszenia kandydatów chcących rozpocząć naukę w naszej szkole. Każdego dnia z uśmiechem wita dzieci i rodziców.
Ewa Bartczak – nauczyciel

Absolwentka filologii angielskiej z językiem rosyjskim na Wydziale Neofilologii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie oraz stypendystka programu Erasmus na uniwersytecie w La Coruña (Hiszpania). Pierwsze kroki w karierze nauczycielskiej stawiała jako praktykantka w konińskich szkołach podstawowych oraz liceach. Jej hobby to języki obce, w szczególności angielski i hiszpański. Swoją pasję łączy z zamiłowaniem do pracy z dziećmi. Metodą Helen Doron naucza od roku 2015.

ewa-bartczak
edyta-zelek-zdjecie Edyta Żelek – nauczyciel

Absolwentka filologii angielskiej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie oraz Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Od kilku lat nauczyciel j. angielskiego. Uważa, że istotną rolą w tym procesie jest indywidualne podejście do ucznia, co za tym idzie wdrażanie różnorodnych form pracy jak i pokazanie praktycznego zastosowania nauczanych treści. Mama Martynki i Igora. Obie role przynoszą jej wiele radości i satysfakcji. Każdy nawet najdrobniejszy sukces na tych płaszczyznach zachęca do dalszej pracy i zaangażowania.

Milena Fakirmalowa – nauczyciel

Absolwentka filologii angielskiej, Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej w Warszawie. W szkole średniej język angielski był tylko kolejnym przedmiotem  po 3 letnim pobycie w Wielkiej Brytanii przerodził się w pasję oraz zamiłowanie do poznawania kultury krajów obszarów języka angielskiego. Przekazywanie wiedzy oraz widoczne wyniki w nauczaniu motywują by każdego dnia przychodzić do pracy z uśmiechem. Mama Elenki. Uważa, że język obcy powinien towarzyszyć dzieciom od pierwszych chwil życia.

 milena-fakirmalowa-zdjecie
Karolina Błaszczyk – sekretariat

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza  w Poznaniu, Wydziału Historycznego na kierunku Etnologia. Dba o prawidłowy przepływ informacji w szkole oraz prowadzi portale społecznościowe naszej szkoły. Prywatnie miłośniczkach psów oraz turystyki kulturowej.

 
Call Now Button