• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Kraków

 

O nas

Centrum Helen Doron w Krakowie to szkoła językowa oferująca kursy j. angielskiego dla dzieci i młodzieży. Uczymy od 2000 roku. Jesteśmy jednym z najstarszych i największych centrów Helen Doron w Polsce.

Obecnie Centrum Helen Doron Kraków to 4 nowoczesne oddziały w bardzo dobrych  lokalizacjach, z dobrze wyposażonymi salami wykładowymi, gdzie Wasze pociechy w komfortowych warunkach mogą kontynuować naukę na wszystkich ośmiu poziomach zaawansowania od 3 miesiąca do 14 roku życia. Zapraszamy na  wirtualny spacer po naszej szkole.

Zajęcia w małych grupach to świetna alternatywa dla korepetycji. Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego. Co trzy miesiące (po ukończeniu każdego Unitu)  dostają Państwo opinię o materiale gramatycznym i leksykalnym omówionym na zajęciach oraz o postępach dziecka w nauce. Ukończenie kolejnych kursów HD honorujemy dyplomami. Po ukończeniu wszystkich kursów metody Helen Doron, proponujemy naszym uczniom naukę w grupach młodzieżowych w Szkole Języków Obcych „Prolog”. W ten sposób naukę można kontynuować nawet do poziomu certyfikatu FCE czy CAE.

Zajęcia w centrum języka angielskiego Helen Doron English prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie naszych lektorów jest gwarantem najwyższego poziomu nauczania oraz doskonałego podejścia pedagogicznego do Waszych dzieci.

Dzieci uczące się w naszej szkole mogą korzystać z aplikacji multimedialnych, platformy internetowej Kangi Club, słuchać radia internetowego Helen Doron, korzystać z kanału szkoły na You Tube, a także śpiewać nasze piosenki z Helen Doron Song Club. W szkole proponujemy również zajęcia dodatkowe: konwersacje z native speakerem czy kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge.

Tradycją szkoły stały się corocznie organizowane wyjazdy wakacyjne. Są to wczasy dla rodziców z dziećmi połączone z nauką angielskiego dla maluchów. Podczas wakacji i ferii dzieci mogą również spędzić czas na stacjonarnej półkolonii z językiem angielskim i jogą.

Zdolności językowe nasi rodzice i dzieci mogą rozwijać korzystając z biblioteczki angielskiej oferującej książeczki na różnym poziomie zaawansowania językowego i dla różnych grup wiekowych. W ciągu roku szkolnego organizujemy dla dzieci warsztaty i okolicznościowe spotkania. Co roku we współpracy z Willą Decjusza bawimy się na plenerowym Dniu Dziecka z konkursami. Wtedy tez prezentowane są dokonania chórku i teatrzyku. W zimie odwiedza nas Mikołaj, zaś pod koniec roku szkolnego nagradzamy wszystkich uczniów prezentami. Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z naszych imprez.

Długoletnie uczęszczanie do szkoły promujemy systemem zniżek. Cieszymy się z nauki rodzinnej, dlatego dbamy o rodzeństwa: zapisując kolejne dzieci zyskują Państwo dodatkowe zniżki. W ciągu roku szkolnego organizujemy dla maluchów szereg atrakcji.

Maskotką naszej szkoły jest wesoły kangur, współpracujemy więc z krakowskim Zoo, opiekując się Walabią Benetta. Dzieci, zbierając drobne pieniążki do skarbonek w szkole zapewniają jej miesięczne wyżywienie.

 
Call Now Button