• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Kraśnik

 

Centrum Helen Doron English w Kraśniku

Z radością informujemy, że od nowego roku szkolnego rozpoczynamy zajęcia w naszej nowej szkole języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Kraśniku.

Już niebawem odbędą się pierwsze  bezpłatne lekcje pokazowe.

Terminy lekcji pokazowych na bieżąco udostępniane będą na naszej stronie oraz na profilu Facebooka FB>>.

Zapraszamy dzieci i młodzież w każdym wieku! Dzieci starsze będą się przygotowywały również do Egzaminów Cambridge.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w bezpłatnej lekcji pokazowej prosimy o kontakt tel. pod numerem 663-56-33-55.

Helen Doron English jest autorską, wyjątkową, prostą, a przy tym niezwykle skuteczną metodą naturalnego nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty.

Dzieci uczęszczające na zajęcia, dzięki niezwykle przyjaznym, multisensorycznym, ogólnorozwojowym lekcjom i programom stworzonym przez specjalistów z wielu dziedzin, są bardzo rozwinięte społecznie i łagodnie wchodzą w okres przedszkolny i szkolny.

Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron English obecna jest w 35 krajach świata. Od ponad 30 lat na świecie i 20 lat w Polsce jesteśmy światowym liderem w nauczaniu dzieci i młodzieży, ucząc języka angielskiego w sposób naturalny, tak jak języka ojczystego. Nasi najmłodsi uczniowie mają zaledwie 3 miesiące, uczestnicząc wraz z rodzicami w ogólnorozwojowym kursie w języku  angielskim Baby’s Best Start, a najstarsi 19 lat.

Dzięki nowatorskiej metodyce, atrakcyjnym programom, wyjątkowym materiałom edukacyjnym i nowoczesnym technologiom, wykwalifikowanym, niezwykle kreatywnym nauczycielom pomagamy naszym uczniom w pełni wykorzystać ich ogromny potencjał. Podstawowe  filary naszego nauczania to regularny kontakt z językiem oraz pozytywne wzmacnianie umiejętności uczniów, co powoduje, że uczą się języka angielskiego tak samo łatwo jak języka swoich rodziców.

W Polsce w ponad 200 Centrach Helen Doron uczy się każdego roku 35 tysięcy dzieci – to małe miasteczko bardzo szczęśliwych ludzi.

Angielski metodą Helen Doron to:

 • Nauka niemowląt od 3. miesiąca, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży do 19. roku życia.
 • Kontakt z językiem 14 razy w tygodniu przez słuchanie ściśle zintegrowanych z kursem piosenek.
 • Interaktywne książeczki wzbogacone o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną”, dzięki której postacie ożywają, świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze czy smartfonie.
 • Cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej pełna ogólnorozwojowych gier, zabaw, prac manualnych i innych aktywności, w dużej mierze ruchowych.
 • Nauka wyłącznie w małych grupach (od 4 do 8 osób).
 • Nowoczesne kursy wzbogacone o wiedzę z innych dziedzin życia (przyroda, geografia itp.), a także o wartości społeczne (przyjaźń, ochrona środowiska, prawa zwierząt itp.).
 • Internetowa multimedialna platforma gier Kangi Club, wspierająca opanowanie słownictwa.
 • Jedyna szkoła językowa posiadająca edukacyjne, światowe radio Teen Buzz Radio dla dzieci starszych i nastolatków, w którego audycjach biorą udział również nasi uczniowie.
 • Stała obecność rodzica podczas zajęć.

Jak uczymy?

Przede wszystkim skutecznie – dzieci poprzez częsty kontakt z językiem angielskim („osłuchiwanie”) nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w obcym języku, są otwarte na świat, zaczynają myśleć po angielsku i mówić pełnymi zdaniami.

Dlaczego warto wybrać naukę w Centrum Helen Doron English?

Helen Doron to unikalna metoda nauczania języka angielskiego, skupiająca się również na rozwoju sensoryczno-motorycznym. To dlatego nasi uczniowie podczas lekcji (i później w domu) skaczą, tańczą i śpiewają równie często jak lepią, kleją i rysują, tworząc kreatywne kolaże. Starsze dzieci nie mają problemów w swobodnym porozumiewaniu się w języku angielskim, osiągają wysokie wyniki w różnego rodzaju konkursach i olimpiadach. Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach: naturalna nauka języka, zajęcia w całości prowadzone po angielsku, małe grupy, pozytywne wzmocnienia, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne organizowane przez kreatywnych nauczycieli.

 

 
Call Now Button