• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Krzeszowice

 

Dziękujemy za wspólny rok

Następny:

Poprzedni:

,,..wakacje, znów będą wakacje…” Kochani💜💜💜💜 dziękujemy Wam z całego serca za ten wspólnie spędzony rok💟🌷💐🌸🌹 był wyjątkowy dzięki Wam😍 teraz kiedy już dobiegamy do mety🏃‍♂️🏃‍♀️życzymy Wam niezwykłych 😮🤩, radosnych😁😂🤣😃 i pełnych przygód wakacji🤽‍♂️🤸‍♂️🚵‍♀️🏊‍♀️⛹️‍♀️🏄‍♀️🚣‍♂️🏇 my ze swojej strony zrobimy wszystko żeby Was pozytywnie zaskoczyć😍🤩🤗😮 już we wrześniu nową przestrzenią do wspólnej zabawy.😍👨‍🎤👩‍🎨🤹👌👀 Powstanie też przestrzeń na pierwszy w Krzeszowicach Teen English College miejsce dla młodzieży…ach już nie możemy się doczekać… 🤩a tym czasem BAWCIE SIĘ CUDOWNIE I ŚLEDŹCIE NASZ PROFIL 😍😍😍