• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Krzeszowice

 

O nas

Helen Doron Krzeszowice to miejsce, które powstało z pasji wynikającej z pracy z dziećmi i młodzieżą. To jedyna taka szkoła językowa w Krzeszowicach, która oferuje: naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w grupie, metodą naturalną jako alternatywę dla korepetycji. My uczymy komunikacji. Tylko u nas dzieci na preferencyjnych warunkach podchodzą do egzaminów Cambridge i zdają je osiągając doskonałe efekty. Jako jedyna szkoła językowa mamy również program specjalnie stworzony dla młodzieży.

Od samego początku zależało nam na tym, aby było to miejsce, do którego dzieci przychodzą z przyjemnością oraz entuzjazmem. Proponujemy zajęcia dla dzieci w każdym wieku, oferując im programy nauczania najwyższej jakości.

Poznajcie nasz zespół.

p. KASIA – LEKTOR

Przeprowadziłam się do Wielkiej Brytanii kiedy miałam 6 lat i tam kontynuowałam naukę. W wieku lat 16 uczęszczałam na College w Stamford, a wieku lat 19 wróciłam do Polski, aby jako Native Speaker studiować filologię angielską, ponieważ już wtedy wiedziałam, że chcę pracować jako nauczyciel. Uwielbiam pracować z dziećmi i młodzieżą, ponieważ nikt tak jak one nie odwzajemniają uczuć i tylko one są tak szczere w swoich opiniach i odczuciach, a poza tym z radością obserwuję ich rozwój i postępy. Moją pasją oprócz pracy jest zwiedzanie nowych miejsc i jazda na łyżwach.

p. MARLENA – ASYSTENTKA

Lubię swoją pracę przede wszystkim za to, że panuje tutaj bardzo miła atmosfera. Ludzie są przyjaźni i życzliwi, zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie. Choć nie jestem nauczycielem praca w otoczeniu dzieci sprawia mi ogromną przyjemność, daje satysfakcję i motywację na każdy kolejny dzień.