• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Lubartów | Angielski dla dzieci i młodzieży

 

O nas

Centrum Helen Doron w Lubartowie  prowadzi działalność od 2002 roku.

Helen Doron English (HDE) jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Poza aspektem skutecznej nauki języka obcego podkreślenia wymaga fakt, że dzieci uczęszczające na zajęcia w HDE, dzięki niestandardowym lekcjom, są bardzo rozwinięte społecznie i łagodnie wchodzą w okres przedszkolny i szkolny.

Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron English obecna jest w ponad 30 krajach świata. W Polsce w naszych Centrach HDE uczy się 26 tysięcy dzieci – to małe miasteczko bardzo szczęśliwych ludzi.

Angielski metodą Helen Doron to …

 • kontakt z językiem 14 razy w tygodniu uzyskany dzięki specjalnie opracowanym nagraniom na płytach CD,
 • cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej pełna ogólnorozwojowych gier i zabaw (w tym prac manualnych),
 • nauka wyłącznie w małych grupach (od 4 do 8 osób),
 • stała obecność rodzica podczas zajęć,
 • internetowy Kangi Club – multimedialna platforma gier wspierających opanowanie słownictwa,
 • możliwość kontynuowania nauki od 3 miesiąca do 18 roku życia.

Jak uczymy?

SKUTECZNIE. Dzieci poprzez częsty kontakt z angielskim, („osłuchiwanie”) nie przeżywają stresu związanego z mówieniem w obcym języku. Są otwarte na świat a pełne zdania w języku angielskim pojawiają się u nich już w pierwszym roku uczenia.

Dlaczego mam wybrać Helen Doron?

Helen Doron to unikalna metoda nauczania języka angielskiego. Dzięki specjalnie opracowanym metodycznie kursom dzieci, poprzez osłuchiwanie, mają kontakt z językiem 14 razy w tygodniu! Ponadto cotygodniowa lekcja w grupie rówieśniczej daje pozytywne wzmocnienie i utrwalenie (poprzez zabawę) wszystkich nabytych wiadomości i umiejętności. (Śpiewanie piosenek, deklamowanie wierszyków, reagowanie na polecenia nauczyciela itd.). Metoda Helen Doron wykorzystuje skupienie się na rozwoju sensoryczno-motorycznym. To dlatego nasi uczniowie podczas lekcji (i później w domu) podskakują, tańczą i śpiewają równie często jak lepią kleją i rysują tworząc kreatywne kolaże. Dzieci te są bardzo rozwinięte społecznie i bezstresowo wchodzą w etap przedszkolny.

 
Call Now Button