X
 
 

Metoda Helen Doron English na świecie

Isabella to kolejny inspirujący przykład, który pokazuje, że jeśli się jest trenerem lub lektorem metody, można pracować w jednej z 35 szkół usytuowanych w różnych zakątkach świata. Isabella urodziła się we Włoszech, ale aktualnie mieszka w Bangkoku.

Isabella mówi: “Ponieważ mój mąż jest Chińczykiem, a ja pracuję w międzynarodowym środowisku, w domu mówimy głównie po angielsku. Dla Helen Doron pracuję już 11 lat, trenerką zostałam 8 lat temu. Od samego początku wiedziałam, że to praca dla mnie, bo uwielbiam cały czas mówić po angielsku. Poza tym mam możliwość, by uczyć dzieci, co bardzo lubię. Ta praca pozwala na dużą kreatywność, mogę pracować wszędzie i poznać ludzi z całego świata. A to daje mi poczucie przynależności do wielkiej międzynarodowej rodziny. Dzięki Helen Doron poznałam mojego męża oraz wielu nowych przyjaciół, którzy mieszkają na różnych kontynentach. Teraz moim domem jest Tajlandia, ale moje serce jest gdzieś pomiędzy Chinami a Włochami, ponieważ moja rodzina mieszka w różnych częściach świata!

Żadna inna szkoła nie ma tak oddanych swojej pracy i dobrze wyszkolonych nauczycieli. Naprawdę dbamy o naszych uczniów, chcemy, żeby osiągnęli w życiu sukces i świetnie mówili po angielsku. Nasi uczniowie również stają się członkami naszej wielkiej rodziny. Materiały Helen Doron do nauki są bardzo ładne i doskonale zaprojektowane, a lektorzy uwielbiają wykorzystywać w czasie zajęć aplikacje online, które ułatwiają naukę i sprawiają, że staje się ona bardziej atrakcyjna.”

Jeśli kochasz uczyć, a Twój angielski jest na odpowiednio dobrym poziomie i szukasz wyzwania, Izabella radzi: “Jeśli zależy Ci na rozwoju zawodowym i osobistym, jest to kariera dla Ciebie. Dzięki metodzie Helen Doron możesz na rok wyjechać na przykład do Rosji, a potem na kolejny do Tajlandii lub Chin.

Przez te wszystkie lata spotkałam wielu wspaniałych ludzi, którzy doceniali mnie jako trenerkę oraz inspirowali pod różnymi względami. Cieszę się, kiedy słyszę, że wiele utalentowanych lektorów, których szkoliłam, założyło własne szkoły metody Helen Doron i dobrze im się wiedzie.”