X
 
 

Metoda Helen Doron English

“W szkole Helen Doron nauczyłem się żywego języka. Swobodnie mówię po angielsku.” – Marcin Parafiniuk, były uczeń z Polski.

 „Uczenie angielskiego w szkole Helen Doron Early English odbywa się w przyjemnej i zabawnej atmosferze i pozwala mojemu synowi, Bossowi, uczyć się w naturalny sposób. Boss śpiewa razem z płytą, kiedy puszczam mu piosenki w samochodzie.” Saowanee Lurpromchai, matka z Bangkoku w Tajlandii.

 strona www2Te oraz wiele innych słów o metodzie Helen Doron English znajdziecie na naszej nowej stronie głównej www.helendoron.com

 Helen Doron English to międzynarodowa sieć szkół językowych obecna w ponad 33 krajach. Od 30 lat dzieci i młodzież z powodzeniem uczą się z nami języka angielskiego. Ponad 2 miliony uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron English.

 Do Polski sieć trafiła 16 lat temu. Obecnie z naszych programów korzysta 27000 uczniów w ponad 200 placówkach. HDE to angielski 14 razy w tygodniu wzbogacony o cotygodniową lekcję w grupie rówieśniczej.

 Dlaczego Helen Doron English? Ponieważ nasze kursy zostały stworzone przez ekspertów doświadczonych w nauce języka angielskiego. W szkołach natomiast uczą specjalnie do tego przygotowani i wytrenowani lektorzy.

Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach. Są to: naturalna nauka języka, zajęcia w małych grupach, pozytywne wzmocnienia, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne, organizowane przez kreatywnych nauczycieli.

 Uczenie się w małych grupach pozwala na indywidualne podejście oraz interakcję z rówieśnikami w czasie swobodnego porozumiewania się po angielsku.

 Dzieci kochają angielski, ucząc się metodą Helen Doron English.