X
 
 

Międzynarodowa akcja charytatywna szkół Helen Doron English

Celem naszej międzynarodowej kampanii jest zachęcanie dzieci z całego świata do czytania książek.

Helen Doron Educational Group zachęca i wspiera dzieci do udziału w nowej akcji charytatywnej roku 2018 – „Readers are Leaders”. Kampania ma pokazać, że czytanie to super siła, która ma niesamowity wpływ na przyszłość dzieci.

„Kampania Readers are Leaders ma pokazać każdemu dziecku, że czytanie to przyjemność. Jesteśmy świadomi faktu, że wiele dzieci na świecie nie potrafi czytać, ani nie ma dostępu do książek. Nasza akcja zachęca do czytania, przekazywania książek do organizacji działających na rzecz czytelnictwa oraz do tworzenia własnych książek.” – wyjaśnia Helen Doron.

„Mamy nadzieję, że powtórzymy sukces, który odniosła nasza wcześniejsza kampania społeczna „Young Heroes”, ponieważ znów zwracamy uwagę naszych studentów na problemy najbliższego otoczenia (oraz na problemy dzieci na całym świecie) i chcemy wykorzystać ich chęć pomocy innym, by odkryli magię czytania” – mówi Doron.

Każdy drużyna, która zgłosi się do projektu, ma czas, by opublikować swój pomysł na naszej stronie do 1-ego kwietnia 2018 r. Drużyna powinna wskazać organizację non-profit, wspierającą czytelnictwo, do której zostanie przekazana nagroda. Zwycięska drużyna dostanie voucher na zakup dowolnych książek.

Aby wziąć udział w naszej akcji, nie trzeba być uczniem szkół Helen Doron. Każdy, komu są bliskie nasze cele, może dołączyć do kampanii „Readers are leaders”. „Sprawmy, by w tym roku jak najwięcej dzieci nauczyło się czytać, miało dostęp do książek i czerpało przyjemność z czytania” – podsumowuje Doron.