• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Mikołów – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Aktualności

 • Zdjęcia – Halloween i Sleepover

  Zdjęcia do obejrzenia na naszym FB:

  Kliknij tutaj – by przejrzeć zdjęcia

 • Zapisy na nowy rok szkolny

  Drodzy Rodzice!

  Zapisy na nowy rok szkolny już się rozpoczęły.

  Zapraszamy do kontaktu – tel:+48530605555 by umówić termin bezpłatnej lekcji pokazowej lub testu kompetencji językowych dla starszych dzieci.

   

   

 • Cambridge exams

  Już w tę i w kolejną sobotę  kursanci szkoły języka angielskiego metodą Helen Doron Mikołów będą przystępować do egzaminów Cambridge.

  Egzaminy Cambridge English  Young Language to testy z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w wieku 7 – 12 lat, dostępne na trzech poziomach zaawansowania: Starters, Movers i Flyers.

  Egzaminy YLE mają atrakcyjną, barwną formę i dają dzieciom poczucie sukcesu. Pozwalają również rodzicom i nauczycielom stwierdzić, w jakim stopniu dzieci na poszczególnych etapach nauki opanowały język angielski.

  Drogi Rodzicu, jeśli chcesz by Twoje dziecko również mogło wziąć udział w tym wydarzeniu, zapisz swoje dziecko na jeden z kursów Helen Doron English. Gwarantujemy doskonałe przygotowanie i bardzo dobre wyniki!

 • 4 warunki efektywnej nauki języka angielskiego w szkole

  Nowy artykuł, czyli 4 warunki efektywnej nauki języka angielskiego w szkole

  Dzieci rozpoczynają swoją przygodę z językiem angielskim już od wczesnych lat szkolnych. Życzylibyśmy sobie, aby efektywność tej nauki była wysoka, a poziom kompetencji językowych dzieci rósł z roku na rok. W rzeczywistości jednak bywa różnie. Mimo wielu lat edukacji szkolnej, polscy uczniowie ciągle zmagają się z blokadą językową oraz brakiem płynności wymowy. Jaka jest tego przyczyna? I czego potrzebują dzieci, aby szkolna nauka języka była bardziej skuteczna?

  Ciąg dalszy artykuły https://dziecisawazne.pl/4-warunki-efektywnej-nauki-jezyka-w-szkole/?fbclid=IwAR2thqSmQ71G3poW1o-3lQLDX2N0sLMoyQJ4XWWFydhj9-VohyYtmlI7mrQ 

  Zapraszamy do lektury.

 • Nauka angielskiego inaczej? To możliwe!

  Nie tylko dzieci i młodzież korzystają z możliwości zdobywania wiedzy w szkole języka angielskiego metodą Helen Doron Mikołów, ale również Wy drodzy Rodzice. Przypominamy, że co czwartek na naszym profilu FB https://www.facebook.com/HelenDoronMikolow/ znajdziecie Państwo ciekawe idiomy, dzięki którym wzbogacicie swój zasób wiedzy.

 
Call Now Button