• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Mikołów – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Cambridge exams

Następny:

Poprzedni:

Już w tę i w kolejną sobotę  kursanci szkoły języka angielskiego metodą Helen Doron Mikołów będą przystępować do egzaminów Cambridge.

Egzaminy Cambridge English  Young Language to testy z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w wieku 7 – 12 lat, dostępne na trzech poziomach zaawansowania: Starters, Movers i Flyers.

Egzaminy YLE mają atrakcyjną, barwną formę i dają dzieciom poczucie sukcesu. Pozwalają również rodzicom i nauczycielom stwierdzić, w jakim stopniu dzieci na poszczególnych etapach nauki opanowały język angielski.

Drogi Rodzicu, jeśli chcesz by Twoje dziecko również mogło wziąć udział w tym wydarzeniu, zapisz swoje dziecko na jeden z kursów Helen Doron English. Gwarantujemy doskonałe przygotowanie i bardzo dobre wyniki!

 
Call Now Button