• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Mikołów – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Teen Choices – B1

Helen Doron English Teen Choices przeznaczony jest dla uczniów, którzy ukończyli Teen Talent, jak również dla nowych uczniów w wieku od 12 do 16 lat, którzy wykazali odpowiedni poziom kompetencji językowych podczas testu poziomującego.

Teen Choices to drugi poziom w programie nauczania Helen Doron Teen English. Jego tematyka jest dostosowana do zainteresowań i potrzeb nastolatków. Motywem przewodnim kursu jest tytułowa opowieść Teen Choices – tajemnicza historia, która w odcinkach pojawia się we wszystkich jego częściach. Kurs zawiera bogaty i naturalny zasób słownictwa podzielony tematycznie na rozdziały,

z których każdy obejmuje czytanie ze zrozumieniem, rozumienie ze słuchu, ćwiczenia w pisemnym formułowaniu opinii i myśli oraz piękne piosenki, których analiza jest źródłem nieustannych dyskusji. Wszystko to przy zastosowaniu unikalnej metodyki Helen Doron.

Teen Choices to kurs na poziomie B1 pokrywający większość słownictwa i gramatyki wymaganej przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego. Jego kontynuacją jest Teen Express (B1+)

Uczniowie poszerzają swoje poglądy i wyrażają myśli po angielsku. Uczą się technik przydatnych podczas zdawania egzaminów językowych na poziomie B1.

 

 
Call Now Button