• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Mikołów – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Teen Express – B1+

Ten kurs Helen Doron jest przeznaczony dla uczniów, którzy ukończyli Teen Choices lub dla nastolatków w wieku od 13 do 17 lat, którzy wykazali odpowiedni poziom kompetencji językowych w testach poziomujących.

Teen Express, trzeci poziom programu kursów Teen English, angażuje młodzież poruszając ciekawe dla niej tematy. Cztery osobne, choć tematycznie przeplatające się historie, zawierają ważne życiowe lekcje, takie jak branie odpowiedzialności za swoje czyny czy nieuleganie pierwszemu wrażeniu. Podobnie, jak w przypadku innych poziomów, dopełnieniem kursu są specjalnie napisane i skomponowane dla nastolatków piosenki pop.

Teen Express dopełnia i utrwala materiał wprowadzony na poziomie Teen Choices. Pokrywa całą gramatykę i słownictwo wymagane przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego na poziomie B1+.

Uczniowie poszerzają swoje poglądy i wyrażają myśli po angielsku. Uczą się technik przydatnych podczas zdawania egzaminów językowych na poziomie B1+.

 

 

 
Call Now Button