• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Mikołów – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Teen Success – B2

Ten kurs Helen Doron jest przeznaczony dla uczniów, którzy ukończyli Teen Express lub dla nowych uczniów w wieku od 14 do 19 lat, którzy wykazali odpowiedni poziom kompetencji językowych na testach poziomujących.
Teen Success, czwarty poziom programu Helen Doron Teen English, utrzymuje żywe zainteresowanie uczniów dzięki podejmowaniu tematów bliskich młodzieży. Cztery przeplatające się opowieści dotykają ważnych tematów, takich jak definiowanie i rozumienie wagi osobistego sukcesu czy motywacji. Tak, jak w przypadku wszystkich kursów Helen Doron, piosenki odgrywają kluczową rolę w procesie nauki. Teen Success zawiera cztery historie i osiem piosenek pop napisanych specjalnie dla tego kursu.
Teen Success to kurs na poziomie B2 obejmujący większość słownictwa i gramatyki wymaganej przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego.

Uczniowie poszerzają swoje poglądy i wyrażają myśli po angielsku. Uczą się technik przydatnych podczas zdawania egzaminów językowych na poziomie B2 (w tym także na maturze).

 
Call Now Button