X
 
 

Nabór w szkołach Helen Doron English

Już za chwileczkę nowy rok szkolny 2019/2020. Szkoły Helen Doron English w całej Polsce zaczęły rekrutację, dlatego też zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na lekcje pokazowe.

Aby umówić się na taką lekcję, trzeba albo skontaktować się bezpośrednio z wybraną szkołą, albo wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Poniżej garść informacji na temat naszych szkół.

Helen Doron English to międzynarodowa sieć szkół uczących dzieci i młodzież języka angielskiego. Angielski jest oczywiście najważniejszy, ale nasze zajęcia zapewniają także rozwój społeczny, ruchowy, muzyczny i manualny. Uczymy poprzez wszystkie zmysły, ruch, zabawę, gry.

Dla naszych najmłodszych uczniów zajęcia w Helen Doron to często również doskonałe przygotowanie przed pójściem do żłobka czy przedszkola. Poznają swoich rówieśników, uczą się czekać na swoją kolej oraz przyzwyczają do rutyny zajęć zorganizowanych.

Każdy kurs składa się z czterech książeczek, ścieżek dźwiękowych do słuchania w domu oraz z bajek do oglądania (kursy dla dzieci młodszych). Zajęcia są raz w tygodniu, ale zapewniamy kontakt z językiem przez cały tydzień dzięki materiałom do słuchania w domu oraz naszym mobilnym aplikacjom na tablety, smartfony i komputery. W ciągu roku szkolnego oferujemy także imprezy dodatkowe, np. warsztaty świąteczne, sleepover party (nocowanie w szkole), bal karnawałowy.

Starsi uczniowie mają także możliwość przygotowywania się do zdawania egzaminów Cambridge.
Zajęcia w zależności od wieku dziecka trwają 45 min. lub godzinę. Grupy liczą maksymalnie do 8 osób, dzięki temu każde dziecko ma szansę na aktywny udział w zajęciach oraz mówienie po angielsku. W czasie zajęć mówimy tylko po angielsku, nie tłumaczymy na polski. Wychodzimy z założenia, że dziecko od początku powinno sobie radzić w naturalnej sytuacji językowej. Dzięki temu buduje się rozumienie języka i swobodne mówienie.

Zapraszamy!