• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Namysłów- Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

15-LECIE CENTRUM HELEN DORON W NAMYSŁOWIE

Następny:

Poprzedni:

Kochani w tym roku świętujemy 15 lat działalności naszej szkoły. Ponieważ czas jest szczególny i warunki nie pozwalają na to, byśmy zaprosili Was na wspólną imprezę, to postanowiliśmy świętować cały rok szkolny:)) A co?!!!:):):)
Z okazji naszego jubileuszu przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, które będziemy Wam serwować począwszy od tego tygodnia do końca roku szkolnego.
Będą to różnego rodzaju konkursy i zabawy, do których już dzisiaj Was zapraszamy! Wszystkie przygotowane przez nas niespodzianki są pomyślane tak, by każdy w bezpieczny sposób mógł wziąć w nich udział. Należy śledzić naszego Facebooka, stronę internetową oraz Instagrama
Zaczynamy już dziś. UWAGA!!!
Każdy, kto weźmie udział w naszym wydarzeniu na Facebooku i umieści w nim komentarz otrzyma od nas super niespodziankę;)

 
Call Now Button