• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Namysłów- Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Aktualności

 • HALLOWEEN WEEK W HELEN DORON NAMYSŁÓW

  Nasze coroczne ‘Sleepover Party, spanie i śniadanie” z wiadomych względów nie może się odbyć lecz nie będziemy się z tego powodu smucić.🤗 Będziemy celebrować cały następny tydzień jako HALLOWEEN WEEK W HELEN DORON NAMYSŁÓW👻🧛‍♂️🕷
  Codziennie (od poniedziałku 26.10.20 do piątku 30.10.20) na zajęciach odbywać się będą tematyczne warsztaty w języku angielskim🎨.
  Wszystkie grupy do PWE włącznie zapraszamy na zajęcia w przebraniach🎃👺.
  Do zabawy zachęcamy również rodziców, którzy towarzyszą dzieciom na ich zajęciach ( wystarczy nakrycie głowy lub specjalny makijaż).
  Pod koniec tygodnia (30.10.2020) zdjęcia dzieci w przebraniach ukażą się na naszym facebooku, przeprowadzimy głosowanie i wyłonimy zwycięzców💪🎁.
  Konkurs na najciekawsze przebranie zostanie rozstrzygnięty 09 listopdada 2020. 
  Grupy PWA oraz TEENS czeka super konkurs na naszym nowym profilu na Instagramie. Start 30.10.20 – rozwiązanie 02.11.20.
 • Pytanie nr 1 w konkursie internetowym dla rodziców

  Prezentujemy pytanie nr 1 w konkursie internetowym dla Rodziców:
  Ile lat istnieje Centrum Helen Doron w Namysłowie?
  Przypominamy, że nasz coroczny konkurs internetowy dla Rodziców dotyczy znajomości metody Helen Doron oraz aktualności z życia szkoły. Każdego miesiąca przedstawiamy jedno pytanie (od 10.2020r. do 06.2021r.). Aby wziąć udział w losowaniu bonów o wartości 100, 200, 300 i 500 zł należy odpowiedzieć prawidłowo na co najmniej 6 z 9 pytań, które ukazywały się w kolejnych miesiącach tego roku szkolnego.
  Prawidłową odpowiedź prosimy wysłać na adres: namyslow@helendoron.pl do końca PAŹDZIERNIKA.
   
 • 15-LECIE CENTRUM HELEN DORON W NAMYSŁOWIE

  Kochani w tym roku świętujemy 15 lat działalności naszej szkoły. Ponieważ czas jest szczególny i warunki nie pozwalają na to, byśmy zaprosili Was na wspólną imprezę, to postanowiliśmy świętować cały rok szkolny:)) A co?!!!:):):)
  Z okazji naszego jubileuszu przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji, które będziemy Wam serwować począwszy od tego tygodnia do końca roku szkolnego.
  Będą to różnego rodzaju konkursy i zabawy, do których już dzisiaj Was zapraszamy! Wszystkie przygotowane przez nas niespodzianki są pomyślane tak, by każdy w bezpieczny sposób mógł wziąć w nich udział. Należy śledzić naszego Facebooka, stronę internetową oraz Instagrama
  Zaczynamy już dziś. UWAGA!!!
  Każdy, kto weźmie udział w naszym wydarzeniu na Facebooku i umieści w nim komentarz otrzyma od nas super niespodziankę;)

 • Uwaga!

  Godziny otwarcia sekretariatu od września:

  12.00 -19.00

 • Lekcje pokazowe dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat

  Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat. W najbliższą sobotę – 29 sierpnia o godzinie 13.30 oraz w poniedziałek 31 sierpnia o godzinie 15.00

 
Call Now Button