• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Namysłów- Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

O nas

Witamy na stronie internetowej Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English w Namysłowie.

Centrum Języka Angielskiego Metodą Helen Doron rozpoczęło swoją działalność w Namysłowie 1 września 2005 roku. Jako licencjonowane Centrum Helen Doron Early English mamy wyłączność na nauczanie dzieci tą metodą w Namysłowie i okolicach.

Do 2018 roku nasza siedziba znajdowała się przy ul. Partyzantów 1. Dzięki prężnemu rozwojowi  przenieśliśmy siedzibę naszej szkoły do budynku przy ul.Wały Jana III 5.

Dysponujemy przestronnymi i świetnie wyposażonymi salami wykładowymi, gdzie nasi uczniowie w komfortowych warunkach mogą przyswajać j. angielski metodą naturalną na kilkunastu poziomach zaawansowania dla dzieci oraz 4 poziomach A2-B2 dla nastolatków, a więc kontynuować naukę nieprzerwanie od 3 miesiąca do 19 roku życia.

Nabór na kursy, który odbywa się od czerwca do października, poprzedzony jest szeregiem bezpłatnych lekcji pokazowych. Można wziąć w nich udział bez żadnych zobowiązań i w praktyce przekonać się, jak efektywnie i radośnie uczymy języka angielskiego dzieci metodą Helen Doron, którą obecnie uczy się ponad 81,000 dzieci w 30 krajach na całym świecie.

Dzieci mają kontakt z językiem angielskim 14 razy w tygodniu poprzez osłuchiwanie się z profesjonalnymi nagraniami audio. Zajęcia z rówieśnikami odbywają się wyłącznie w małych grupach 4-8 osobowych, raz w tygodniu. Ich długość uzależniona jest od wieku dzieci i rodzaju kursu. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowanych lektorów w specjalnie przygotowanych salach.

Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego. Metoda Helen Doron jest o wiele efektywniejsza niż metoda tradycyjna. W badaniu przeprowadzonym w 2005 r. przez organizację badającą poziom jakości w nauczaniu języka angielskiego PASE wśród dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym to właśnie dzieci uczone metodą Helen Doron wykazały największy poziom zrozumienia języka i umiejętności mówienia! Po ukończeniu wszystkich kursów metody Helen Doron, proponujemy naszym uczniom dalszą naukę w grupach dla dzieci starszych.

Długoletnie uczęszczanie do szkoły premiujemy systemem zniżek. Cieszymy się z nauki rodzinnej, dlatego dbamy o rodzeństwa: zapisując kolejne dzieci zyskują Państwo dodatkowe zniżki. W ciągu roku szkolnego organizujemy dla maluchów szereg atrakcji, stałym punktem jest językowo-sportowa OLIMPIADA HELEN DORON. Ukończenie kolejnych kursów HD honorujemy dyplomami zaś na koniec roku szkolnego nagradzamy wszystkich uczniów prezentami.

a tak wyglądają zajęcia w Helen Doron Namysłów:

filmik

posłuchaj wywiadu z rodzicem:

 

 
Call Now Button