X
 
  • Teen English

    Poważnie zabawna nauka dla nastolatków w twórczym środowisku.

 

Nastolatki 12 -19 lat

Angielski dla nastolatków to poważna nauka i doskonała zabawa!

Teen English to kurs wykorzystujący założenia Helen Doron w pracy z młodzieżą w wieku od 12 do 19 lat. Podstawowe zasady metodyczne są niezmienne – kursanci pracują w małych grupach (4-8 osób) i słuchają w domu anglojęzycznych nagrań. Ich treść jest dostosowana do potrzeb nastolatków i porusza istotne dla nich zagadnienia. Kolejną cechą wyróżniającą Teen English na tle innych zajęć jest dostęp do Facebook Common Chat Room, aplikacji umożliwiającej rozmowy z uczestnikami kursów z całego świata. Dodatkowo można także słuchać anglojęzycznych audycji w Helen Doron Radio.

Teen English składa się z 4 etapów, które jeśli są realizowane po programach Helen Doron dla młodszych dzieci, stają się ich naturalną kontynuacją. Jeśli zaś nastolatek rozpoczyna dopiero naukę naszą metodą, jest kwalifikowany na jeden z kursów na podstawie testu poziomującego.

Wszystkie materiały anglojęzyczne do tych poziomów, przeznaczone do codziennego słuchania w domu, są dostępne online.

Programy składające się na Teen English to:

Teen Talent (A2)

HDE_TT_Learning_Set_Image_26_07_15_A_1

Teen Choices (B1)

Learning-Sets_Teen-Choices2

Teen Express (B1+)

HDE_TE_Learning_Set_Image_26_07_15_B_1

Teen Success (B2) w przygotowaniu.

Odpowiadają one kolejnym poziomom biegłości językowej przyjętym przez Radę Europy: A2, B1, B1+ oraz B2 i przygotowują do polskiej matury oraz zdobycia certyfikatów Cambridge poświadczających umiejętności językowe.

Ponadto zapraszamy na nasz kanał na Youtube Teen English przeznaczony dla nastolatków – dużo dobrej muzyki, ułatwiającej uczenie się angielskiego.

Dear JK

Hungry for Life

Sand Clock