X
 
 

Nastolatkom uczącym się angielskiego polecamy www.teenbuzz.co

Teen Buzz to platforma do nauki angielskiego, gdzie młody człowiek znajdzie interesujące artykuły, quizzy, muzykę oraz możliwość porozmawiania na chacie. To najlepsze miejsce do ćwiczenia angielskiego.

Poznajcie załogę prowadzącą Teen Buzz.

RICHARD FREEDMAN

Menadżer Helen Doron Radio i dziennikarz radiowy

Jak sam o sobie mówi, jest z księżyca (to wyjaśnia jego „dziwny” akcent), przez przypadek wylądował na ziemi wiele lat temu i zdecydował się zostać, bo polubił tutejszych ludzi i muzykę. Przez ponad 20 lat pracował w różnych rozgłośniach. Nie ma rodzaju muzyki, którym by się nie interesował. Richard uwielbia wygłupiać się na antenie i spotykać ludzi z całego świata. Marzy o tym, żeby wrócić na księżyc i otworzyć tam… pierwsze radio: Moon FM. Motto życiowe Richarda to: “Don’t worry, be happy!”

 

MANNIE

Dziennikarka, doradza młodym ludziom

Mannie pochodzi z Sydney. Uwielbia grać w gry i tańczyć. Lubi słuchać muzyki elektronicznej, szczególnie techno i trans, interesuje ją także muzyka klasyczna i instrumentalna. Jeśli miałaby być jakimś zwierzęciem, wybrałaby pandę, ponieważ jest czarno-biała, pochodzi z Azji, dużo je i śpi, tak jak Mannie. Bardzo lubi pracować w Teen Buzz Radio i pomagać nastolatkom uczyć się angielskiego przy okazji rozwiązując ich problemy.

 

Helen Doron

Tak, Helen Doron naprawdę istnieje! Dużo osób o to pyta.

Helen codziennie występuje w radiu wraz z Richardem i Mannie w audycji “Word of the Day”, gdzie tłumaczy znaczenie różnych słów i iście brytyjskim poczuciem humoru.

 

 

 

 

MARILYN GEE

Dziennikarka radiowa, specjalistka od zdrowego żywienia

Pochodzi z Nowego Jorku. Marilyn uwielbia dobrą rozrywkę, której dzięki niej w radiu nie brakuje. Jedzenie, zwierzęta oraz podróże to pasje Marilyn.

Marilyn występuje z Richardem raz w tygodniu i opowiada o najdziwniejszych wynalazkach w audycji pt. “Get Ready for the Weekend”.

Jej motto życiowe: “Don’t dream it…be it!”