X
 
 

Newsletter dla lektorów języka angielskiego

Od ponad 30 lat uczymy angielskiego metodą Helen Doron dzieci z całego świata. W nauczaniu wykorzystujemy nowoczesne materiały, multimedialne aplikacje oraz gry, zabawy i obrazki, które są przygotowane specjalne pod potrzeby konkretnego kursu. Każda lekcja przebiega według scenariusza, do którego dostęp ma każdy lektor. Jest to potrzebne szczególnie początkującym nauczycielom, by pomóc im odpowiednio zaplanować i przeprowadzić daną lekcję. Bardziej doświadczeni lektorzy po części opierają się na scenariuszach, a po części na własnych pomysłach. Dlatego w naszej pracy potrzebna jest kreatywność i uwaga, by wiedzieć, co najbardziej przemawia do uczniów.

W czasie roku szkolnego organizowane są szkolenia i warsztaty, które przygotują do uczenia kursów na kolejnych poziomach. Wszystkie pomysły testujemy najpierw na sobie, wspólnie je poprawiając i wzbogacając.

Jesteśmy dumni z naszej pracy i naszych osiągnięć. Obecnie ponad 2 miliony uczniów mówi po angielsku dzięki metodzie Helen Doron.

Jeśli myślisz o dołączeniu do naszego zespołu, zapisz się na newsletter lektora, by lepiej poznać nas i metody naszej pracy.

Co możemy Ci jeszcze zaoferować?

  • Rozwój – ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia i warsztaty
  • Elastyczność – dostosujemy się do Twoich możliwości i potrzeb
  • Wsparcie – dziel się pomysłami z innymi dzięki specjalnej platformie, lub korzystaj z pomocy bardziej doświadczonych metodyków
  • Międzynarodowy dyplom – pozwoli Ci podróżować po świecie i nauczać nawet w 35 krajach!
  • Wysokiej jakości materiały – coroczne konferencje oraz sieć wewnętrzna
  • Wymianę doświadczeń – sprawdź co mają do powiedzenia inni i zainspiruj się!

Uczymy nie tylko angielskiego. Angielski służy nam jako pomoc do wychowywania młodych ludzi świadomych swojego miejsca w lokalnej społeczności, wrażliwych na problemy współczesnego świata, zainteresowanych samorozwojem i pomaganiem innym. Bierzemy udział w akcjach charytatywnych, a dzięki językowi angielskiemu możemy je promować na całym świecie.

JUŻ DZIŚ ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA DLA NAUCZYCIELI I UZYSKAJ DOSTĘP MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH!