X
 
 

Niespodzianka dla trenera metody Helen Doron English

Trener Helen Doron English z Hiszpanii, Jesus Romero, okazał się być 3 000 000 pasażerem chorwackich linii lotniczych 2018 roku w Chorwacji. Przygotowano dla niego niespodziankę w postaci dwóch biletów samolotowych. Jesus planuje wrócić do Chorwacji razem z żoną i małą córeczką w czasie wakacji.

Trenerzy metody Helen Doron English podróżują po całym świecie szkoląc zarówno nowych, jak i już doświadczonych, lektorów. Jesus wracał właśnie do Sewilli po jednym ze szkoleń dla nowych nauczycieli pochodzących z Chorwacji, Serbii i Czarnogóry.

Jesus zanim został trenerem, uczył metodą Helen Doron English cztery lata. „Najbardziej w nauczaniu metodą Helen Doron English odpowiada mi, że obok ścisłego trzymania się metodologii, jest miejsce na KREATYWNE wykorzystywanie moich pomysłów, mój wysiłek i… BYCIE SOBĄ.” – opowiada Hiszpan o swojej pracy – „W czasie studiów przygotowywałem się do uczenia angielskiego w liceum. Uczyłem w szkole średniej, ale nie lubiłem tego. Kiedy odkryłem metodę Helen Doron English, dowiedziałem się dużo o sobie samym. Okazało się, że UWIELBIAM PRACOWAĆ Z DZIEĆMI i że to zmieniło mnie w dojrzałego człowiek.

Kiedy zapytano mnie, czy zostanę trenerem nauczycieli, moja reakcja była „WOW!”. Naprawdę kocham uczenie a bycie trenerem lektorów, którzy będą pracować z dziećmi, jest przyjemnością. Więc od razu się zgodziłem.”

Dowiedz się, co trzeba zrobić, żeby zostać lektorem/lektorką metody Helen Doron English i pracować w jednym z 37 krajów – https://www.helendoron.com/teachers