• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Oleśnica Helen Doron

 

O nas

My to przede wszystkim nasi uczniowie – to oni są prawdziwą wizytówką Helen Doron w Oleśnicy.

Nasi najstarsi uczniowie są z nami od 2006 r. i jesteśmy bardzo dumni z ich sukcesów, umiejętności swobodnego komunikowania się w języku angielskim, znajomości gramatyki. Uzyskują wysokie wyniki na egzaminach gimnazjalnych, maturalnych oraz egzaminach Cambridge.

Nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy na konkursach językowych.

Metoda Helen Doron to wieloletni, spójny system nauczania rozwijający na tak wielu poziomach, że oprócz swobodnego posługiwania się językiem angielskim uczniowie opanowują zasady prawidłowego wypowiadania się, argumentacji, kultury dyskusji.

To cudowne móc patrzeć, jak się rozwijają: jak z niemowląt, które na pierwszych zajęciach nieśmiało powtarzają za nauczycielem swoje pierwsze angielskie zdania, wyrastają z czasem pięciolatki sprytnie dobierające słówka, żeby łamaną angielszczyzną opowiedzieć nauczycielom, co się wydarzyło w ciągu ostatniego tygodnia.

Potem przychodzi czas na pisanie, gramatykę i konwersacje, wspominanie starych czasów, dyskusje na coraz głębsze i coraz bardziej skomplikowane tematy.

Czas mija szybko, ale ani dla nas, ani dla naszych uczniów nie jest to czas stracony.

 
Call Now Button