• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Olkusz

 

Nasi nauczyciele

Nasi nauczyciele to doświadczeni pedagodzy i językowcy. Nade wszystko kochają jednak pracę z dziećmi. Każda osoba pragnąca zostać nauczycielem metody Helen Doron przechodzi wielostopniowe szkolenie, prowadzone przez doświadczonych trenerów polskich i zagranicznych. W trakcie szkolenia musi wykazać się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale również kreatywnością, zaangażowaniem a nawet talentem aktorskim! Nasze lekcje często są właśnie takim dobrze wyreżyserowanym spektaklem w czasie którego wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Dzieci nie mogą się przecież nudzić! Każdy z nauczycieli uczestniczy w kilkunastu seminariach rocznie organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Helen Doron, ma również dostęp do międzynarodowego forum na którym spotykają się nauczyciele Helen Doron z całego świata wymieniając się pomysłami i czerpiąc nawzajem z własnych doświadczeń.

 

POZNAJCIE NASZYCH NAUCZYCIELI 

 

DOROTA

Mam w życiu trzy pasje: dzieci, malarstwo i język angielski. Nasza szkoła daje mi to wszystko naraz. Codziennie uczę się i rozwijam właśnie tutaj. Uwielbiam uczyć dzieci, ponieważ daje mi to ogromną satysfakcję. Kocham także malować i udzielać się artystycznie, a metoda Helen Doron pozawala mi to wszystko powiązać w jedną całość. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tutaj pracować i jednocześnie wciąż się rozwijać.

MATEUSZ

Postanowiłam przedstawić się niestandardowo, mam nadzieję,  że z przyjemnością przeczytacie, jak zostałem nauczycielem. Dawno, dawno temu pewien młody chłopak pilnie zgłębiał tajniki języka angielskiego. Na pięć lat opuścił swoją ojczyznę i udał się do Anglii, aby tam – w praktyce używać języka. Już jako dorosły mężczyzna posłał on swoje dzieci do Centrum Helen Doron w Olkuszu. Wraz ze swoimi dziećmi słuchał nagrań z kursu, dlatego podczas corocznej gali języka zabłysnął wiedzą i pozytywną energią, co skutkowało tym, że dyrektor zaproponowała mu rozmowę o pracę.  Tak oto zdobył(em) najfajniejszą pracę na świecie. Z handlowca stałem się nauczycielem, służbowy samochód zamieniłem na kolorową salę, telefon komórkowy na książkę z kursem HD, a rozmowy biznesowe na angielskojęzyczne zabawy z dziećmi. Nie byłbym sobą, gdybym nie powiedział, ze każda baśń powinna mieć swój morał, mój jest anstępujacy – słuchaj nagrań kursu Helen Doron dwa razy dziennie i pilnie ucz się języka, ponieważ nie wiesz kiedy będziesz mógł wykorzystać te umiejętność!

OLGA 

Kocham prace z dziećmi i staram się żeby lekcje były dla nich przyjemnym doświadczeniem. W wolnych chwilach podróżuję, wykonuję robótki ręczne  i oczywiście LAMINUJĘ, WYCINAM oraz PRZYGOTOWUJĘ SIĘ do zajęć. Chętnie śpiewam z całą rodziną piosenki z kursów Helen Doron oraz myślę jak tu rozśmieszyć swoich uczniów. Po pracy gram w Kangi Clubie i staram się pobijać nowe rekordy!

JOANNA 

Z wykształcenia jestem psychologiem, uwielbiam podróże a zwłaszcza górskie wycieczki. Przyroda mnie fascynuje, a muzyka napędza do życia. Hobbystycznie zajmuję się rękodziełem (szycie, kaletnictwo). Uważam, że w życiu najważniejsze są emocje i więzi między ludźmi, dlatego warto nad nimi pracować i szukać porozumienia, choć często wymaga to wysiłku. Bądźmy dla siebie życzliwi i wykonajmy ten wysiłek. Warto! Praca z dziećmi jest pełna wyzwań, wymaga ciągłej elastyczności, ale każdy sukces jest punktowany potrójnie – daje nauczycielowi  wiele satysfakcji. Bardzo cenię w dzieciach ich bezpośredniość, pomysłowość, spontaniczność oraz otwartość na komunikację – my dorośli też możemy się od nich wiele nauczyć.

ANNA 

Wierzę, że każde dziecko ma w sobie potencjał. Odkrywanie go razem z dzieckiem to niezapomniane chwile! Nabieranie nowych umiejętności językowych podnosi pewność siebie u dzieci, dlatego uczenie ich to dla mnie ogromna przyjemność i satysfakcja. Ucząc, lubię wywoływać uśmiech na twarzach dzieci, bo pozytywny stosunek do nauki to klucz do sukcesu! Prywatnie kocham słuchać muzyki, aktywnie spędzać czas między ludźmi, czytać. Relaksuje mnie też gra na gitarze, kaligrafowanie i gotowanie.

MAGDALENA 

Od kilku lat w Grecji i w Polsce jestem zakochana po uszy w swojej pracy, z pasją i pomysłowością Granny Fix oraz nieodpartym urokiem Flupe’a uczę małych ludzi języka angielskiego. Zawsze uśmiechnięta i tak jak Paul nie boję się nowych wyzwań. Dla mnie każde spotkanie z moimi małymi przyjaciółmi jest niesamowitą przygodą. Uczę bo kocham to robić!

Diogo

Uwielbiam uczyć dzieci języka angielskiego oraz hiszpańskiego, tym bardziej, że nauce w Naszym Centrum towarzyszy zawsze zabawa i uśmiech. Poza nauką języka prowadzę comiesięczne zajęcia hip-hop dla dzieci, które dają mi wiele radości i satysfakcji. Pochodzę z Portugalii, jak kiedyś ktoś ją nazwał: “Land of dreams”, ale mimo to postanowiłem opuścić ojczyznę po to, by realizować marzenia o uczeniu w Polsce.  Poza byciem nauczycielem, uwielbiam tańczyć, czytać książki oraz  odbywać wycieczki górskie.

Trista

Pochodzi z Hongkongu, wychowała się w Londynie, ale to w Polsce znalazła swoje miejsce na ziemi. Lubi podróżować, gotować, a także uczyć się języka polskiego. Praca z dziećmi jest dla niej źródłem inspiracji. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii. Prywatnie lubi również koty.

 

 

MARIA

Szkoła Helen Doron to dla niej drugi dom. Kocha pracę z dziećmi, ich energię oraz kreatywność. Zawsze uśmiechnięta i  zaangażowana. Lubi aktywnie spędzać wolny czas.

 

 

 

 

 

 
Call Now Button