• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Poznań Rataje, Borówiec, Koziegłowy Helen Doron

 

Oferta dla przedszkoli Didi & Polly

Kursy dla przedszkoli Didi & Polly

Kursy Didi&Polly są specjalnie przygotowane przez Helen Doron Educational Groups – do nauczania poza naszymi centrami – w przedszkolach i żłobkach

Program nauki języka angielskiego Didi and Polly został opracowany przez Helen Doron Educational Group specjalnie dla małych dzieci uczących się dużych grupach – w żłobkach, przedszkolach i punktach przedszkolnych. Elementy programu, takie jak melodyjne płyty CD, animowane bajki DVD, w połączeniu ze specjalnie wyszkolonymi nauczycielami tworzą idealną sytuację do przyswajania języka obcego. Tworzą środowisko, w którym dzieci otoczone są wyłącznie językiem angielskim, słyszą tylko angielski i tylko w nim mogą się komunikować.

Materiały do kursu Didi the Dragon oraz Polly the Collie obejmują 4 lata edukacji językowej. Mali uczniowie mogą czerpać wiedzę z różnych form nauki mając okazję do swobodnej ekspresji i samodzielnego odkrywania środków przekazu w postaci historyjek, muzyki, dramy, gier i wspólnych zabaw z rówieśnikami. Nasza metodyka, która oparta jest na badaniach i pedagogicznej praktyce, ukierunkowana jest na prawidłowy rozwój dziecka.

Polly i Didi są idealnymi programami dla żłobków i przedszkoli ponieważ:

 • Wykorzystując muzykę, piosenki i wesołe opowiadania, skutecznie przybliżają maluchom język angielski – jego słownictwo jak i gramatykę.
 • Pomagają dzieciom kształtować ważną życiową umiejętność jaką jest komunikacja międzyludzka i rozwijają poczucie pewności siebie, dając pozytywny bodziec do pogłębiania nauki później.
 • Dzięki stałemu wspieraniu i dopingowaniu dzieci, nasze lekcje przynoszą efekty nawet w większych grupach.

Program obejmuje cztery lata nauki:

 • Didi the Dragon Yellow – dla dzieci w wieku 2-5 lat
 • Didi the Dragon Green – dla dzieci w wieku 2-5 lat
 • Polly the Collie Red – dla dzieci w wieku 4-7 lat
 • Polly the Collie Blue – dla dzieci w wieku 4-7 lat

 

Didi the Dragon

Didi the Dragon jest zabawnym, twórczym i bardzo obrazowym wprowadzeniem do języka angielskiego. Dzieci przenoszone są przez smoczycę Didi i jej przyjaciół w świat wyobraźni poznając przy tym fantastyczne historie. Próbują też znajdować odpowiedzi dla różnych zagadnień, rozwijając dzięki temu swoje słownictwo. Powtarzanie bodźców słuchowych i wzrokowych pozwala na zapisanie słowa oraz całej frazy w pamięci długoterminowej, pogłębiając zdolności językowe dzieci w sposób prosty i szybki.

Nauczanie języka angielskiego z wykorzystaniem różnych stylów poznawczych…

 • Didi the Dragon oferuje dzieciom nadzwyczaj skuteczną metodę nauki języka angielskiego opartą na zabawie i twórczym przedstawianiu fabuły.
 • Dzieci uczą się słownictwa poprzez kojarzenie dźwięków z obrazkiem. Pomaga im to rozpoznać podobne rzeczy i sytuacje również poza zajęciami lekcyjnymi.
 • Didi i jej przyjaciele, gdy mówią używają czystej, spokojnej i pozytywnej intonacji, co wzmacnia poczucie pewności przedszkolaków podczas nauki.
 • Didi uczy się angielskiego i wzbogaca swoje słownictwo jednocześnie z grupą w klasie, co tworzy silną więź pomiędzy Didi i dziećmi oraz zachęca je do wspólnej kontynuacji nauki.

 

Polly the Collie

Kurs Polly the Collie jest niezwykle wesołym, ilustrowanym muzycznie wprowadzeniem do jezyka angielskiego. Dzieci stykają się bezpośrednio z wieloma stylami muzycznymi (rap, jazz itp). Każdy utwór posiada specjalnie stworzony układ choreograficzny, aby dzieci lepiej zrozumiały śpiewaną treść jednocześnie dobrze się bawiąc.

Nauka Języka angielskiego poprzez muzykę i piosenkę…

 • Kurs Polly the Collie oferuje dzieciom wysoce skuteczną metodę nauczania języka obcego, wykorzystując bogactwo doświadczeń muzycznych.
 • Dzieci uczą się, śpiewają, powtarzają, opowiadają bajki a także grają w gry wykorzystując oryginalne angielskie piosenki.
 • Nasze aranżacje muzyczne zróżnicowane są pod kątem tempa i stylu, a słowa piosenek kierowane do przedszkolaków tworzą mądry i pomysłowy w formie przekaz.
 • Piosenki i ćwiczenia z kursu Polly the Collie są tak skonstruowane by zapewnić aktywność na wszystkich poziomach zmysłowego doświadczania: ustnym, ruchowym oraz wizualnym. Dzięki temu w procesie nauki pobudzany jest cały mózg.
 • Kluczem do sukcesu Polly the Collie są piosenki, opowiadania oraz ćwiczenia, które sprawiają, że uczestnictwo w kursie to fantastycznie spędzony czas.

Uczymy efektywniej dzięki temu, że:

 • Podczas zajęć stosujemy zasadę positive reinforcement – chwalimy, wspomagamy, nagradzamy.
 • Naukę w przedszkolu wspieramy codziennym słuchaniem specjalnie opracowanych płyt CD.
 • Dzieci młodsze codzienne oglądają specjalne animowane bajki na DVD.
 • Nasz program nauczania jest dostosowany do wieku, ambitny i interesujący.
 • Do nauki angażujemy cały mózg – w programie nauczania uwzględniamy wszystkie typy uczniów: słuchowców, kinestetyków, wzrokowców.
 • Wykorzystujemy teorię wielorakich inteligencji Howarda Gardnera, widzimy różnorodność talentów dzieci i pozwalamy im się rozwijać.

Wykorzystujemy najlepszy czas na naukę języka

Im wcześniej tym lepiej! Mózg małego dziecka z łatwością może przyswoić więcej niż jeden język. Według najnowszych badań naukowych w dziedzinie rozwoju mózgu, najlepszy czas na tworzenie się połączeń nerwowych, kluczowych w przyswajaniu języka, to wczesne dzieciństwo.

 

Wspieramy rozwój osobowy dzieci

Didi i Polly tworzą sytuacje wychowawcze, które wspierają dzieci w ich rozwoju osobowym.

 

Muzyka z Didim i Pollym

Dzieci uczą się wielu stylów muzycznych oraz choreografii do każdej z piosenek. Śpiewanie piosenek to dla dzieci świetna zabawa, na naszych zajęciach ma ona jednak głębszy sens. Oprócz możliwości wyrażenia się, dzieci budują świadomość fonetyki angielskiej, oswajają się z brzmieniem języka, co w przyszłości ułatwi im naukę czytania.

 

Nasi nauczyciele

Nasi nauczyciele przechodzą specjalne szkolenie z założeń, metodyki i technik nauczania kursów Didi the Dragon i Polly the Collie, jak również praktycznych aspektów pracy z dużą grupą w przedszkolu. Specyfika treści nauczania, czyli melodyjne, wpadające w ucho piosenki, zabawna i łatwa choreografia, pozytywne historyjki i atrakcyjne animacje, sprawiają, że nauczyciele lubią prowadzić te zajęcia tak, jak dzieci lubią brać w nich udział. Realizację materiału ułatwiają przejrzyste przewodniki metodyczne dla każdego z kursów.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu o kursie

 

Filmiki z kursu i dodatkowe informacje na stronie:

Tutaj

 
Call Now Button