• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Radzyń Podlaski

 

Kursy

Wybierz dogodny kurs dla swojego dziecka.

Dla dzieci od 3 miesięcy do 2 lat Od 3 miesiąca życia do 2 lat.
piramidka_02  2 – 5 lat
piramidka_03 3 – 6 lat
piramidka_04 6 – 9 lat
piramidka_05 6 – 9 lat
piramidka_06  5 – 10 lat
piramidka_07  8 – 10 lat
piramidka_08  8 – 10 lat
piramidka_09  9 – 12 lat
piramidka_10  11 – 18 lat

Programy składające się na Teen English to:
Teen Talent
Teen Choices
Teen Express
Teen Success.
Odpowiadają one kolejnym poziomom biegłości językowej przyjętym przez Radę Europy: A2, B1, B1+ oraz B2 i przygotowują do polskiej matury oraz zdobycia certyfikatów Cambridge poświadczających umiejętności językowe.

piramidka_11
piramidka_12


Baby’s Best Start

Dla dzieci od 3 do 24 miesiąca życia, szkoły językowe Helen Doron English przygotowały kurs Baby’s Best Start. Radosne poznawanie otaczającego świata, przez piosenki, rymowanki i wyliczanki wspomaga rozwój dziecka i pozwala osłuchiwać się z językiem. W toku zajęć najmłodsi są w stanie poznać nawet 550 słów i wyrażeń. Wszystko w naturalny sposób, tak samo jak w przypadku mowy ojczystej.

Baby‘s Best Start dba także o wszechstronny rozwój małego dziecka. Zajęcia pomagają budować poczucie pewności siebie, doskonalą pamięć i koordynację ruchową. Wszystkim zmysłom dostarczane są urozmaicone bodźce, wspomagające rozwój słuchu, wzroku, węchu, smaku i dotyku. Dzięki niezwykłej elastyczności aparatu mowy, nauka w tym okresie pozwala na przyswojenie wzorcowej angielskiej wymowy. Badania wykazały, że maluchy mające w tym czasie częsty kontakt z językiem, uczą się go tak, jak dzieci dwujęzyczne. Dodatkowo dzieci poznają podstawowe znaki języka migowego dla niemowląt, który wspomaga ich umiejętności komunikacyjne.

Jeśli stworzymy maluszkowi okazje do regularnego kontaktu z wieloma językami, będzie ono w stanie nauczyć się perfekcyjnie posługiwać nieograniczoną ich liczbą. Metoda Helen Doron wykorzystuje potencjał niemowlęcego umysłu do nauki języka angielskiego. Takie naturalne nauczanie można rozpocząć już w wieku 3 miesięcy.


Fun With Flupe

Kurs Fun with Flupe przygotowany został przez ekspertów z dziedziny pedagogiki i psychologii rozwojowej z myślą o dzieciach kontynuujących naukę po zajęciach Baby’s Best Start i tych rozpoczynających naukę w wieku od 2 do 5 lat. Przygody chłopczyka Paula, jego babci Granny Fix i włochatego stworka Flupa, przedstawione w 12 kreskówkach, uczą podstawowego słownictwa i struktury zdań w języku angielskim. Scenki i dialogi pokazują zastosowanie całych wyrażeń, które naśladowane są przez dzieci. Piosenki, gry i zabawy, pozwalają poszerzać zasób słownictwa i ćwiczyć prawidłową wymowę. 

Rodzice mogą brać udział w zajęciach. Ich obecność sprawia, że w grupie rówieśników dziecko czuje się pewniej. Przyjazna atmosfera służy rozwijaniu u dziecka społecznych umiejętności oraz zdolności poznawczych.

Program Fun with Flupe to 4 książki, 4 płyty CD, płyta DVD i broszura informacyjna dla rodziców. Starsze dzieci otrzymują także kartę klubową do platformy multimedialnej z grami utrwalającymi słownictwo – Kangi Club. Dzięki temu dziecko ma stały kontakt z językiem i uczy się w naturalny sposób, podczas zabawy.


More Fun With Flupe

Ukończenie kursu Fun with Flupe to dopiero początek przygody z angielskim. Jego odkrywanie może być kontynuowane w ramach programu More Fun with Flupe, dedykowanego dzieciom w wieku od 3 do 6 lat. W czasie trwania zajęć maluchy utrwalają podstawowe struktury angielskich zdań, a zasób opanowywanego przez nie słownictwa wzrasta o kolejne 650 słów i wyrażeń. Podobnie jak w przypadku poprzednich kursów, wykorzystujemy elementy kultury dziecięcej krajów anglojęzycznych: rymowanki, wierszyki, piosenki i zabawy. Zestaw materiałów More Fun with Flupe zawiera 4 płyty CD, 4 kolorowe książeczki oraz płytę DVD z 12 odcinkami przygód Paula, Granny Fix i stworka Flupa oraz dołączona broszurka informacyjną, zawierająca najważniejsze wskazówki dla rodziców


Jump with Joey

To kurs języka angielskiego stworzony z myślą o dzieciach w wieku 6-9 lat, składający się z 12 historyjek, dostępnych również jako bajki do oglądania w domu. Dzieci uczą się głównie języka mówionego, a dla tych, które zaczynają naukę czytania i pisania po angielsku, przygotowano specjalne ćwiczenia oraz multimedialny program, pomagający nabyć te trudne umiejętności.

Tytułowy bohater kursu – Joey – to dobrze znany naszym obecnym uczniom mały kangurek, synek naszej maskotki kangurzycy Kangi. Oprócz Kangi i Joey’ego wystąpią także dziewczynka Millie oraz 7-letni chłopczyk Paul Ward. Dzięki ich przygodom dzieci szybko i skutecznie nauczą się angielskiego, a także łatwiej zrozumieją otaczający je świat. Tematyka kursu będzie dotyczyła takich kwestii jak: przyjaźń, zdrowe żywienie, czy ekologia.

Ponadto Jump with Joey to jeden z pierwszych interaktywnych i multimedialnych kursów językowych dla dzieci.

Każda z czterech książeczek przeznaczonych dla uczniów ma kilka stron wzbogaconych o tzw. „rzeczywistość rozszerzoną”, dzięki której świat rzeczywisty przenika się z tym wytworzonym w komputerze. Dwuwymiarowe postacie ze stron książeczek, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, będą mogły poruszać się, mówiąc przy tym po angielsku, w trzech wymiarach. To nowe rozwiązanie technologiczne doskonale nadaje się do uczenia angielskiego. Sprawia, że dzieci są zaangażowane oraz daje im dodatkową okazję, by osłuchiwały się z językiem i podwyższały swoje językowe umiejętności


 

 
Call Now Button