X
 
 

Relacja z konferencji eduKids & Teens

W tym roku konferencja, w czasie której warsztaty poprowadziły dwie trenerki metody Helen Doron English, przypadła w Dzień Świętego Patryka. Były wstąpienia, warsztaty, trochę siedzenia na podłodze i trochę tańczenia. Wszystko po to, aby dać lektorom potężną dawkę wiedzy, którą najpierw przetestują na sobie, a potem włączą w tryb codziennych zajęć z uczniami. Nauczyciel, który choć raz poczuje się jak uczeń będzie skuteczniejszy i coraz lepszy w swojej pracy.

Olga Smusz-Klonowska oraz Justyna Frankiewicz-Popiołek opowiadały o naszej metodzie. Udowodniły, że dzięki Helen Doron English i uczeń i lektor odnosi sukces. Mówiły także o neurodydaktyce, czyli radości uczenia w zgodzie z naturalnym potencjałem mózgu dziecka.

Justyna Frankiewicz-Popiołek udzieliła wywiadu telewizji internetowej na temat metody Helen Doron. Wywiad wkrótce będzie dostępny na naszej stronie.

W czasie konferencji można było odwiedzić nasze stoisko. Zaprezentowaliśmy na nim materiały do nauki angielskiego metodą Helen Doron: książki, bajki, anglojęzyczne nagrania, maskotki oraz poradniki metodyczne dla lektorów. Jak widać na poniższych zdjęciach cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony nauczycieli.

Wśród uczestników konferencji eduKids&Teens2 zarejestrowanych online wylosowaliśmy nagrodę, widoczną na zdjęciu poniżej.

Losowanie odbyło się w biurze warszawskiego dyrektora generalnego. Szczęśliwą zwyciężczynią została Angelina Trelińska. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.