• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Ruda Slaska

 

ABC Rodzica

Ważne informacje – czyli, co każdy rodzic wiedzieć powinien:

flupeNIE naciskaj dziecka by mówiło po angielsku. Ono samo zacznie mówić, gdy będzie gotowe. Niektóre dzieci zaczynają mówić już po pierwszych zajęciach, innym potrzeba więcej czasu. Zamiast tego – baw się z nim i wspieraj jego naukę poprzez wspólne zabawy – np. z aplikacją Fun wit Flupe Words lub Jump with Joey Magic!

flupe

NIE testuj swego dziecka. Jeżeli już musisz je sprawdzić, zrób to tak, by nie wiedziało, że to test. W przeciwnym razie dziecko może specjalnie na przekór udzielić nieprawidłowej odpowiedzi. Możesz użyć naszej platformy z grami i zabawami – www.kangiclub.com. Uczniowie starsi rozwiązują testy po każdym rozdziale, a nauczyciel grupy zawsze chętnie porozmawia o postępach dziecka.

flupe

NIE poprawiaj akcentu swej pociechy, nawet jeśli myli dźwięki-już wkrótce będzie mówić poprawnie. Kiedy uczymy się mówić w języku ojczystym, również popełniamy błędy. Nauczyciel dopilnuje aby dziecko nauczyło się poprawnej wymowy w ciągu kilku zajęć. Wierz w swoje dziecko i chwal je jak najwięcej, zwłaszcza gdy na to zasługuje!

flupePamiętaj o nagraniach! Skuteczność metody zapewnia puszczanie dziecku nagrań, optymalnie dwa razy dziennie -codziennie. W wakacje, ferie, soboty i niedziele również należy słuchać płyt☺. Starsi uczniowie sami pamiętają o słuchaniu nagrań na dostępnych na platformie Kangi Clubu.

flupeNieobecności na zajęciach można odrobić w równoległej grupie. Chęć odrobienia zajęć prosimy zgłaszać nauczycielowi, gdyż jest to najszybsza forma umówienia się na zajęcia. Można także umawiać się na odrabianie zajęć telefonicznie.

flupePrawie na każdych zajęciach używamy książek. Prosimy, więc o przynoszenie ich na zajęcia i dopilnowanie, aby dzieci wykorzystywały je zgodnie z zaleceniami nauczyciela. Nauczyciel poinformuje kiedy zmieniamy książkę.

flupeProsimy o nieprzyprowadzanie na zajęcia rodzeństw uczniów – każde z dzieci uczęszcza do grupy najbardziej dopasowanej do swoich umiejętności i możliwości, takiej w której czuje się swobodnie. Prosimy także o nieprzyprowadzanie na zajęcia dzieci chorych.

flupeZajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu i trwają w zależności od grupy wiekowej oraz poziomu zaawansowania 45, 60, 90 lub 130 minut.

 

 

 

 
Call Now Button