• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Ruda Slaska

 

Kadra

Aleksandra Mruczek Kulesza – Właściciel Centrum i Dyrektor Okręgowy sieci szkół Helen Doron

Obecnie w Centrum Helen Doron w Rudzie Śląskiej spotkać można:

DSC_0102Justynę Sobczak
Rodzice, którzy znają panią Justynę z zajęć nie uwierzą, że pani Justyna potrafi być lekko nostalgiczna. Pani Justyna w wolnym czasie zajmuje się muzyką. Jaką muzykę wykonuje? Najlepiej odnaleźć jej twórczość w internecie wpisując w wyszukiwarkę Sedina Duo.
A jako lektorka? Kreatywna, zaangażowana, zawsze zabiegana i przygotowująca dla dzieci same super niespodzianki! To pewnie dlatego jak zajęcia się kończą, to rodzice muszą wyciągać dzieci z sali.

DSC_0115Anetę Bondara
To nasza młoda i bardzo serdeczna lektorka. Chociaż w naszym rudzkim Centrum Helen Doron stawia swojej pierwsze kroki, to dzieci już zdążyły ją pokochać. Najczęściej to właśnie ona wita rodziców i naszych kursantów już od samego progu. Z jej sali często dobiegają dźwięki śpiewanych piosenek, co umila rodzicom oczekiwanie na ich pociechy. Poza tym słychać śmiech i odgłosy zabawy – zabawy, dzięki której nawet najmłodsi zaczynają wypowiadać angielskie słowa, a później zdania. Przed zajęciami gotuje obiadki dla swojego świeżo upieczonego męża, natomiast po powrocie do domu relaksuje się przy dobrej książce.

DSC_0092Ewelinę Świetlińską
Tę lektorkę o płomiennych włosach spotkacie w naszym Centrum w poniedziałki oraz środy. Czym pani Ewelina zajmuje się na co dzień? Jest żoną i mamą dwuletniej Hani. W wolnym czasie jeździ konno, ale lubi także dobre kino – zwłaszcza te o tematyce wojennej. Jak na rudziankę przystało – jest Ślązaczką (nie tylko ze względu na miejsce zamieszkania, ale i z zamiłowania).

 
Call Now Button