• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Rumia – angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

O nas

Centrum Helen Doron w Rumi założyła i prowadzi licencjonowana nauczyciel metody HD, Agnieszka Żuk. Jako pełna pasji, kochająca język angielski i wszechstronnie wykształcona pedagog, Agnieszka dołożyła wszelkich starań, żeby pozyskać do współpracy najlepszą możliwą kadrę nauczycieli. Dzięki świetnej jakości nauczania, szkoła stale się rozwija i zwiększa liczbę dzieci, a także oferuje coraz szerszy wachlarz kursów. Centrum dba o to, by maluchy czuły się tu jak najlepiej i przychodziły na zajęcia z prawdziwą przyjemnością.

 VLUU L310W L313 M310W / Samsung L310W L313 M310W

Wszyscy lektorzy w naszej szkole są licencjonowanymi nauczycielami metody Helen Doron

Nasi nauczyciele są doświadczonymi pedagogami, którzy kochają pracę z dziećmi. Każdy, kto chce zostać nauczycielem metody Helen Doron przechodzi wielostopniowe szkolenie, prowadzone przez doświadczonych trenerów polskich i zagranicznych. W trakcie szkolenia musi wykazać się nie tylko doskonałą znajomością języka, ale również kreatywnością, zaangażowaniem a nawet talentem aktorskim! Każdy z nauczycieli uczestniczy w kilkunastu seminariach rocznie organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Helen Doron, ma również dostęp do międzynarodowego forum na którym spotykają się nauczyciele Helen Doron z całego świata wymieniając się pomysłami i czerpiąc nawzajem z własnych doświadczeń.

agnieszka

Agnieszka Żuk

Licencjonowana Nauczycielka Języka Angielskiego Metodą Helen Doron. Absolwentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych na Uniwersytecie  Gdańskim oraz Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

” Język angielski i kultura krajów anglosaskich były moja pasją od kiedy tylko pamiętam. 15 lat temu postanowiłam otworzyć szkołę językową i tą pasją zarażać innych. W pełni zgadzam się z powiedzeniem:” Jeśli twoja praca jest twoją pasją to jesteś skazany na sukces” 🙂 Poza tym jestem ogromną entuzjastką i propagatorką alternatywnych metod nauczania, nie tylko języków obcych. Dlatego bardzo się cieszę, że w Rumi dzieci mogą uczyć się matematyki metodą Helen Doron.  Pasjonuję się również alternatywnymi metodami leczenia. W wolnych chwilach studiuję Tradycyjną Medycynę Chińską. W życiu prywatnym jestem niepoprawną optymistką. Moje życiowe motto to :  „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.”

Olga Smusz-Klonowska

Licencjonowana nauczycielka Metodą Helen Doron English. Międzynarodowy Trener Nauczycieli Metodą Helen Doron English. Absolwentka Wydziału Politologii na Uniwersytecie w Gdańsku.

Właśnie zaczyna się mój dziesiąty rok, gdy dołączyłam do grona nauczycielek Helen Doron. Hurra! To jest moja wymarzona praca. Uwielbiam zajęcia tak z radosnymi maluchami, jak i z pełnymi ciekawych spostrzeżeń nastolatkami. Z jednymi i drugimi lekcje są niesamowite i inspirujące. Mam wielkie szczęście być też Trenerką nauczycieli Helen Doron, dzięki czemu poznaję ludzi z całego świata. Jesteśmy ciekawą i kolorową gromadą a wymiana pomysłów, przy okazji tych spotkań, bardzo mnie inspiruje. Wchodzę w skład zespołu. który przygotowuje materiały do kursów dla nastolatków oraz młodszych dzieci. Piszę też teksty do piosenek do nowych kursów. W wolnych chwilach czytam fantastykę albo podśpiewuję hity Broadway-owskich musicali. Ostatnio staram się przemycić jak najwięcej warzyw do deserów, które piekę mojemu dwu i pół letniemu synkowi, Zacharemu i jak co roku o tej porze, kulinarnym mottem przewodnim jest dynia. Do zobaczenia na zajęciach”

Daria Tuchlin 

Licencjonowana Nauczycielka Języka Angielskiego Metodą Helen Doron English. Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych przy  Uniwersytecie Gdańskim.

” Pozytywnie zakręcona posiadaczka królika. Większą część dnia spędzam na wymyślaniu czym mogłabym znów zaskoczyć „moje” dzieci. Właśnie te momenty, kiedy widzę ich zachwyt w oczach oraz uśmiech na twarzy i kiedy pięknie mówią po angielsku i głośno śpiewają piosenki, utwierdzają mnie w przekonaniu że jestem we właściwym miejscu. Poza pracą znajdzie się tez czas na inne przyjemne aktywności. Jak jest więcej czasu to i zumba i jakiś trening…. Jednak to podróże, a szczególnie ich planowanie, sprawia mi największą radość. Uwielbiam odwiedzać co raz to nowe rejony naszego pięknego świata i zachwycam się dosłownie wszystkim: ludźmi, krajobrazami, językiem, kuchnią, zwyczajami…polecam każdemu! “

Aleksandra Słowik

Licencjonowana nauczycielka Metodą Helen Doron English. Absolwentka Wydziału Psychologii na Uniwersytecie Gdańskim 

” Jestem mamą dwunastoletniego Kuby, a od niedawna właścicielką niesfornego labradora o imieniu Bemol. Zapalona ze mnie czytelniczka, wielbicielka psów i wszystkiego, co piękne. Z wykształcenia jestem psychologiem, ale moja miłość do kultury anglosaskiej i jej pięknego języka spowodowały, że  zapragnęłam znaleźć pracę, która pozwoli mi połączyć te dwie pasje. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności trafiłam na kurs dla nauczycieli metody Helen Doron  i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Już od kilkunastu lat z satysfakcją obserwuję, jak moi uczniowie codziennie uczą się czegoś nowego. Jest to dla mnie nieustanne źródło radości i inspiracji. Uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, tworzyć piękne przedmioty, odpoczywać na łonie przyrody i każdego dnia szukać powodów do radości 🙂 “

agaty

Agnieszka Tylor 

Licencjonowana Nauczycielka Języka Angielskiego Metodą Helen Doron English. Absolwentka  Wydziału Anglistyki na Pomorskiej Wyższej Szkole Humanistycznej w Gdyni.

” Do załogi Helen Doron dołączyłam 3 lata temu. Wysłanie CV to, jak do tej pory, najtrafniejsza moja decyzja 🙂 To właśnie “tu” z dziećmi jest mi najlepiej. Uśmiech, radość, wzruszenie, przytulasy, wygłupy, zabawa (oczywiście po angielsku 🙂 to jest to czego dostarczają mi dzieci na każdych zajęciach. I to właśnie dlatego przychodzę do pracy z radością i głową pełną pomysłów. W wolnej chwili usilnie staram się wychowywać dwóch cudownych urwisów: Marysię i Igora. Razem odkrywamy świat!! Podróżujemy (ostatnia nasza miłość to BIESZCZADY!!), gramy, śpiewamy, tańczymy, uprawiamy sporty lub po prostu wylegujemy się na kanapie 🙂 W pracy szczęśliwa, w domy też. Nic dodać nic ująć 🙂

Ewa Wenta

Licencjonowana Nauczycielka Języka Angielskiego Metodą Helen Doron English. Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Edukacji Elementarnej i Terapi Pedagogicznej na PWSNS.

Z wykształcenia i zamiłowania jestem nauczycielem języka angielskiego i zarazem nauczycielem przedszkolnym. Dotychczas pracowałam jako nauczyciel w przedszkolu dwujęzycznym. Jestem mamą dwójki maluchów, Lusi i Tadzia. Moje urwisy codziennie dają mi mnóstwo powodów do uśmiechu. Moje doświadczenie bycia mamą oraz pracy zawodowej z dziećmi w różnym wieku pozwala mi na swobodną relację oraz reagowanie na potrzeby dzieci. Praca z nimi przynosi mi dużo satysfakcji. Uwielbiam nasze tańce, śpiewy i co najważniejsze naukę przez zabawę. Wieczorami, gdy dzieci śpią, swoje minuty spokoju przeznaczam na niedawno odkrytą pasję do szydełkowania. Dziergam czapki, szale a także serwety, obrusy, dywany i kosze. Żadne szydełkowe wyzwania nie są mi obce 😉 Do zobaczenia na zajęciach!

Monika Orent

Licencjonowana nauczycielka języka angielskiego metodą Helen Doron English. Absolwentka Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Jestem miłośniczką muzyki i literatury. Uwielbiam jesień, rośliny, desery i prace manualne. Jak przystało na estetkę w języku angielskim najbardziej cenie sobie jego piękno i melodyjność. Cieszę się, że dzięki mojej pracy mogę podawać to piękno dalej i zaszczepiać w moich uczniach miłość do języka. Uważam, że przekazywanie wiedzy to bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego każde zajęcia przygotowuję ze stuprocentowym zaangażowaniem i robię, co w mojej mocy, żeby lekcje były ciekawe, pełne barw i zaskakujące. Fantastycznie jest obserwować, jak starania moje, rodziców i uczniów zbiegają się w jednym miejscu i owocują wspaniałymi umiejętnościami.

 
Call Now Button